آنا نوشت:مجتبی ذوالنوری عضو جبهه پایداری با اشاره به مقاله روز یکشنبه روزنامه جمهوری اسلامی در خصوص کارکرد روحانیت، گفت: اصل حضور در اماکن عمومی همچون مترو، حضوری موثر و خودجوش است.

 مجتبی ذوالنوری با اشاره به مقاله  روزنامه جمهوری اسلامی در خصوص کارکرد روحانیت، گفت: اصل حضور در اماکن عمومی همچون مترو، حضوری موثر و خودجوش است.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس دهم افزود: زمانی که رسانه ها و تریبون های ما وظیفه خود را به درستی انجام نداده و فضای نابهنجاری در حوزه فرهنگ ایجاد می شود، نباید حضور خودجوش و آتش به اختیار افرادی که از جیب خود به دین مردم و فرهنگ جامعه کمک می‌کنند زیر سوال برد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایجاد انحراف در بخش هایی به نام دین، ارتباطی به حضور روحانیون در مترو و اماکن عمومی ندارد، افزود: همانطور که دستفروشان در مترو در شئون داخلی مردم دخالت نکرده و مردم به خواست خود از آنان خرید می کنند، روحانیون نیز به زور کسی را وادار به سوال پرسیدن نمی‌کنند، بنابراین باید گفت که هر کسی کالا و خدمات خود را به شکلی متفاوت عرضه می کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: نگارنده این یادداشت، یا اطلاعات لازم را ندارد، یا تحقیق نکرده است و یا از کمک به دین مردم خشنود نیست.

روزنامه جمهوری اسلامی امروز در مقاله ای با عنوان” کارکرد روحانیت این نیست” حضور روحانیون در اماکن عمومی همچون مترو و پاسخ به سوالات مردم را موجب ورود آنها به شئون زندگی شخصی افراد عنوان کرده است.

 

45302

کد خبر 706029

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • كامران IR ۰۳:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۰
  0 0
  يعني اين حضرات بدون دريافت هر گونه وجهي از بيت المال آنجامترو حضور دارند؟
 • بی نام IR ۰۳:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۰
  1 0
  فرمودند رسانه ها و تریبون ها کار خود را به درستی انجام نمیدهند تمام رسانه ها و تریبون ها که دست خودتون هست. همینکه روحانیت رو با دستفروشان مقایسه میکنند حقانیت مقاله جمهوری اسلامی رو نشون میده که میگفت در شان روحانیت نیست این مسائل
 • بی نام GB ۲۲:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۰
  0 0
  نگارنده این یادداشت، یا اطلاعات لازم را ندارد، یا تحقیق نکرده است و یا از کمک به دین مردم خشنود نیست قیاس به نفس است.