۰ نفر
۲۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۰

در حالی که قیمت طلا و سکه در هفته گذشته روندی افزایشی را شاهد بود و رکوردهای تازه ای به جا گذاشت، پایان هفته جاری را با ریزش قیمت پشت سر گذاشت.

به گزارش خبرآنلاین، همان طور که پیش بینی می شد با نزدیک شدن ایام محرم،ریزش قیمت ها در بازار طلا و سکه رخ داد تا بازار طلا و سکه به سنت هر ساله در ایام محرم با کف تقاضا روبرو باشد.
هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با نزدیک به 15 هزار تومان کاهش قیمت، به بهای یک میلیون و ۲۵۹ هزار تومان فروخته شد.میزان کاهش قیمت هر قطعه سکه تمام بهار طرح قدیم نیز در حدود 7 هزار تومان بود . به این ترتیب قیمت این قطعه از سکه در بازار تهران یک میلیون و ۲۳۷ هزار تومان بود.قیمت نیم سکه بهار آزادی نیز با کاهشی برابر با ۴ هزار و ۱۰۰ تومان به ۶۵۵ هزار تومان رسید. هر قطعه ربع سکه بهار آزادی با ۹ هزار و ۳۰۰ تومان کاهش نسبت به روز چهارشنبه ۳۶۳ هزار تومان قیمت داد و ستد شد.
قیمت سکه گرمی در بازار نیز ۲۴۹ هزار تومان گزارش شده است. میزان افت قیمت طلا اما کمتر از هزار تومان بود . در حال حاضر هر گرم طلای 18 عیار 125 هزار تومان است.
امروز قیمت هر دلار نیز با کاهشی در حدود 13 تومان به 3 هزار و 909 تومان رسید . یورو نیز با قبول 41 تومان کاهش قیمت ، ۴ هزار ۷۲۹ تومان فروخته شد. قیمت هر پوند انگلیس نیز با ۲۳ تومان کاهش، ۵ هزار و ۲۰۰ تومان است.
پیش بینی می شود روند کاهش قیمت در بازار طلا و سکه و ارز ، تحت تاثیر فرارسیدن ایام سوگواری شهادت سرور و سالار شهیدان تداوم داشته باشد.

39223

کد خبر 707329

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =