هواداران تیم اوسترساندس با نصب بنری خواهان انتخاب تیم ملی این کشور از سوی سامان قدوس شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ هواداران تیم فوتبال اوسترساندس که سامان قدوس در آن مشغول به بازی است، ساعاتی پیش از آغاز دومین بازی این تیم در مرحله گروهی لیگ اروپا برابر هرتابرلین آلمان بنری را در ورزشگاه خطاب به این بازیکن ایرانی ، با این مضمون نصب کردند: سوئد را انتخاب کن!

سامان قدوس که ملیتی ایرانی- سوئدی دارد، ماه گذشته میلادی اعلام کرده بود که می‌خواهد به جای سوئد با پیراهن تیم ملی فوتبال ایران در بازی‌های بین‌المللی بازی کند. او حتی به اردوی تیم ملی در کره جنوبی هم ملحق شد اما به دلیل آماده نشدن مدارکش نتوانست در لیست بازیکنان تیم ملی قرار بگیرد و برای همین هم با لباس تیم ملی ایران به میدان نرفت. همین موضوع هم باعث شد تا سرمربی تیم ملی سوئد اعلام کند برای دو بازی پیش روی تیمش در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 مقابل لوکزامبورگ و هلند به سامان قدوس نیاز دارد. اندرسون که معتقد است سامان قدوس چون برای تیم ملی ایران به میدان نرفته به راحتی می تواند دوباره تیم ملی سوئد را برای بازی انتخاب کند، با این بازیکن تا جمعه مهلت داده تا تصمیمش را بگیرد. به همین دلیل هم هواداران باشگاه اوسترساندس با نزدیک شدن به پایان این مهلت، علاوه بر نصب بنر برای درخواست از این بازیکن، هشتگی هم در فضای مجازی به کار گرفتند تا او را دوباره به انتخاب تیم ملی سوئد وادار کنند.

این در حالی است که این بازیکن بارها در مصاحبه هایش از علاقه اش به تیم ملی ایران و کارلوس کی‌روش گفته است و حتی در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا زلاتان اسطوره اش بوده گفته بود: نه. دایی و کریمی اسطوره های فوتبالی من بودند.

41258

کد خبر 712185

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =