رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، از رد رشوه 11 میلیون و 500 هزار تومانی توسط مأموران انتظامی پایگاه پنجم پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از پلیس، سرهنگ" سید جعفر حسینی" در این باره گفت: ماموران پایگاه پنجم پلیس مبارزه با مواد مخدر، در پی اطلاع از فروش مواد مخدر توسط یکی از خرده فروشان مواد مخدر در اتوبان آزادگان، دستگیری متهم را در دستور کار قرار دادند.

وی با بیان اینکه با اقدامات صورت گرفته متهم دستگیر و در بازرسی از خودروی وی، 27 گرم مواد مخدر کشف شد، افزود: متهم برای رهایی از قانون هنگام دستگیری پیشنهاد رشوه به ماموران داده و توسط یکی از بستگان نزدیک وی، مبلغ 11 میلیون و 500 هزار تومان در نایلون قهوه‌ای‌رنگ تحویل ماموران پایگاه پنجم پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت می دهد.

سرهنگ حسینی با اشاره به هماهنگی ماموران پایگاه پنجم با سلسله مراتب فرماندهی، عنوان داشت: وجه مذکور صورتجلسه و به همراه مواد مکشوفه، متهمان برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضائی قرار گرفتند.

رد رشوه بیست و پنج میلیونی پلیس تهران

وی همچنین به پرونده دیگری اشاره کرد که طی آن قاچاقچیان اقدام به پیشنهاد رشوه 25 میلیونی کرده بودند،اظهار کرد: با هماهنگی مقام قضائی، ماموران پایگاه چهارم پلیس مبارزه با مواد مخدر، فردی مشکوک به فروش مواد مخدر را دستگیر و در بازرسی انجام شده از وی مقدار 90 گرم تریاک و 30 گرم شیره تریاک با لفافه و بسته بندی شده را کشف می کنند. متهم برای رهایی از قانون، هنگام دستگیری مبلغ دو میلیون و 500 هزار تومان به عنوان رشوه به ماموران پیشنهاد و برادر وی، مبلغ موصوف را، تحویل ماموران پایگاه چهارم پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت می دهد.

 سرهنگ حسینی با اشاره به هماهنگی ماموران پایگاه چهارم با سلسله مراتب فرماندهی گفت: وجه مذکور صورتجلسه و به همراه مواد مکشوفه، متهمان برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضائی قرار گرفتند.

47234

کد خبر 712483

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =