مهر نوشت: نخست وزیر انگلیس در سخنانی اعلام کرد: اگر لازم باشد آماده ایم تا بدون هرگونه «برگزیت» از این اتحادیه خارج شویم.

به گزارش ایندیپندنت، «ترزا می» نخست وزیر انگلیس امروز در یک کنفرانس مطبوعاتی باردیگر درباره خروج این کشور از اتحادیه اروپا خط و نشان کشید.

نخست وزیر انگلیس در این باره گفت: به حامیان «توری» (حزب حاکم محافظه کار) اطمنیان می دهم اگر لازم باشد آماده ایم تا بدون هرگونه «برگزیت» (توافق خروج لندن از اتحادیه اروپا) از این اتحادیه خارج شویم و مقدمات این کار نیز در حال انجام است.

وی ادامه داد: مطمئنم که به توافقی دست می یابیم که هم برای انگلیس و هم برای اتحادیه اروپا مفید باشد؛ البته می دانم که برخی نیز مذاکرات برگزیت را مأیوس کننده می دانند.

لازم به ذکر است، مذاکرات نمایندگان انگلیس و اتحادیه اروپا برای یافتن راهی برای نحوه خروج لندن از این اتحادیه تا کنون نتایج ملموسی را در پی نداشته است.

49311

کد خبر 713954

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بی نام BE ۰۹:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۳
    0 0
    رهبران امپراتوری کهن بریتانیای کبیر بیش از حد دارای تفکر سنتی و کهنه و از رده خارج شده هستند تا حدی که توانایی تطببیق با نیازهای دنیای نوین و هر لحظه در حال تغییر را ندارند. اشکالات همیشگی دموکراسی عددی و برتری کم رنگ طرفداران عمدتا" سالمند و لجباز برگزیت و حواشی پیش آمده موید صحت این فرضیه است و بحران موجود پر رنگ تر و تاثیر گذارتر خواهد شد.شاید بریتانیا نیز به تجدید نظر در نحوه حاکمیت و اداره امپراتوری کهن خود نیاز داشته باشد...