بامداد امروز تیم‌ملی برزیل در شرایطی سخت مقابل بولیوی متوقف شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بامداد امروز تیم ملی فوتبال برزیل که پیش از این صعود خود را به جام جهانی 2018 قطعی کرده بود، در بولیوی به مصاف تیم ملی فوتبال این کشور رفت که این دیدار در نهایت با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

این دیدار اما نکات عجیب کم نداشت. در ابتدای بازی و هنگامی که تیم ملی برزیل می خواست عکس یادگاری پیش از شروع بازی را بگیرد، یکی از بازیکنان تیم ملی بولیوی که تابعیت برزیل را هم دارد، در عکس دست جمعی سلسائو حضور پیدا کرد. مارسلو مورنو شماره 9 تیم ملی بولیوی که پدری برزیلی دارد در این عکس حاضر بود.

 

اتفاقات این بازی فقط به قبل از آن خلاصه نمی شود بلکه بعد از مسابقه،انتشار تصویری از رختکن برزیل هم باعث تعجب اهالی فوتبال شد. شرایط جوی نامناسب کشور بولیوی برای برگزاری مسابقه فوتبال، کاری کرد که بازیکنان برزیل پس از پایان بازی برای تنفس به دستگاه اکسیژن نیاز پیدا کنند. نیمار در این خصوص در صفحه اینستاگرامش نوشت:« بازی کردن در چنین شرایطی غیر انسانی است.  زمین، روند کار، توپ، همه چیز بد بود. ولی با این حال از عملکرد تیم رضایت داشتیم.»

 ورزشگاه هرناندو سیلس در لاپاز-پایتخت بولیوی-  به فاصله 3636 متر از سطح دریا، میزبان بازی بولیوی و برزیل در بامداد امروز بود.

در این تصویر دنی آلوس، نیمار، گابریل ژسوس، مارکینیوس، میراندا، الکس ساندرو و الیسون دیده می شوند.

254 41

کد خبر 714388

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =