ایسنا نوشت: دموکرات‌های آمریکا به دلیل ااستفاده ایوانکا ترامپ و جارد کوشنر از ایمیل شخصی خود برای انجام امور خواستار لغو مجوز امنیتی آنها شدند.

به گزارش روزنامه ایندیپندنت، ایوانکا ترامپ و جارد کوشنر، دختر و داماد دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا متهم به بی احتیاطی هستند.

بر همین اساس تدلیوف و دان بیر، از نمایندگان دموکرات کنگره در نامه‌ای به کاخ سفید نگرانی خود را درباره نقض موارد امنیتی از سوی این زوج به دلیل استفاده از ایمیل شخصی اعلام کردند.

مقامات کاخ سفید در حال انجام تحقیقات درباره گزارش‌های اعلام شده درباره دختر و داماد ترامپ هستند که این دو فرد به عنوان مشاوران ترامپ از ایمیل‌های شخصی خود برای امور دولت آمریکا استفاده کردند.

نشریه پولتیکو در گزارشی چند روز گذشته اعلام کرد صدها ایمیل از ماه ژانویه با حساب‌های شخصی کوشنر ارسال شده است.

نمایندگان دموکرات کنگره در این نامه به دلیل بی‌احتیاطی و نقض قوانین توسط این زوج خواستار لغو مجوز امنیتی آنها شدند.

پیشتر دیلی میل در گزارشی اعلام کرد که مشخص شده دست‌کم شش مقام و فرد نزدیک به دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا به منظور انجام امور مرتبط با دولت از ایمیل شخصی استفاده کرده‌اند.

این گزارش‌ها در حالی مطرح می‌شود که ترامپ در زمان کمپین انتخابات ریاست جمهوری اش شدیدا به رقیب انتخاباتی‌اش هیلاری کلینتون به دلیل افشای استفاده او از حساب پست الکترونیکی شخصی در زمان تصدی وزارت خارجه حمله کرد.

49310

کد خبر 714715

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =