آغاز تصویربرداری سریال متقاضی پخش در دهه فجر

سریال «رنج پنهان» به کارگردانی بیژن میرباقری و تهیه‌کنندگی رضا جودی بعد از گذراندن دو ماه پیش‌ تولید در تهران کلید خورد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، رضا جودی که فصل دوم سریال «لیسانسه‌ها» را بعد از ماه صفر برای پخش از شبکه سه آماده نمایش دارد، این روزها مشغول تهیه سریالی است که قصه آن در بستر دهه پنجاه می‌گذرد.

سریال «رنج پنهان» که به گفته سازندگانش قرار است برای پخش در ایام دهه فجر سال جاری آماده شود، کار خود را در لوکیشنی در محمودیه تهران آغاز کرده و قرار است عوامل برای گرفتن برخی سکانس‌ها در روزهای آینده راهی شهر قزوین شوند.

این مجموعه تلویزیونی در ۲۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای تولید خواهد شد و بازیگرانی چون قطب‌الدین صادقی، کاوه خداشناس، اتابک نادری، فرشید زارعی فرد، سمیرا حسینی، آزاده سدیری، نسرین نکیسا و رویا اسکندانی در لوکیشن محمودیه تهران مقابل دوربین رفته‌اند.

در خلاصه داستان سریال «رنج پنهان» آماده است: «در سال ۵۳ مرگ جوانی در دانشگاه، برادر و دوستانش را برمی‌آشوبد. بحران آن سال‌ها، اختناق فضای موجود و شور جوانی، یوسف را وارد بازی پیچیده‌ای می‌کند که اسلحه و خشونت تنها راهکار عملی اوست. در نهایت کار به جایی می‌رسد که او باید مخفیانه در شهر تهران روزگار بگذراند.»

58243

کد خبر 714738

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =