مدیر کل آموزش و پرورش استان، از امنیت به عنوان مهمترین رکن پیشرفت و سلامت جامعه یاد کرد و اظهار داشت: توسعه و پیشرفت در ابعاد مختلف و تاثیرگذاری آموزش و تحصیل علم و دانش، با وجود امنیت دست یافتنی خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین به نقل از پایگاه خبری پلیس ، دكتر"اميدي" در مراسم قرائت پيام مهر در دبيرستان باهنر شهركرد با گراميداشت هفته ناجا گفت:بدون امنيت دست يابي به هيچ دانشي به سهولت ميسر نمي شود و كسب علم و دانش، اجتماع را در برابر انواع آسيب هايي كه بنيان نظم و امنيت جامعه را متزلزل خواهد ساخت، مصون مي دارد.

دكتر اميدي بيان داشت: در رأس نهادهاي مسئول تأمين نظم و امنيت در جامعه، نيروي انتظامي قرار دارد و نظم و امنيتي که امروز در کشور و همچنين در استان شاهد هستيم، مرهون تلاش هاي شبانه روزي پليس مي باشد و خوشبختانه استان چهارمحال و بختياري نيز با تلاش هاي همه مأموران پليس جزء استان هاي امن به شمار مي رود.

وي ضمن قدرداني از تلاش هاي شبانه روزي مجموعه انتظامي استان در تامين امنيت منطقه و ارتقاي آرامش مردم، افزود: ناجا مجموعه اي باثبات و قابل اعتماد در نظام اسلامي است كه مقتدرانه در مقابله با مجرمان ايستادگي کرده و در خدمت آسايش و آرامش مردم است.

مدير کل آموزش و پرورش استان در پايان با قدرداني از تعامل دو سويه، خاطرنشان کرد: تعامل و همكاري آموزش و پرورش با پليس سازنده است و تعليم و تعلم در كنار امنيت و احساس آرامش، بالنده تر و موفق تر عمل خواهد کرد.

 

46

 

کد خبر 715963

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =