۰ نفر
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۰

ایسنا نوشت: وکیل‌مدافع اولیای دم ستایش قریشی از زمان اجرای حکم اعدام متهم پرونده در روز پنج شنبه - 27 مهر ماه - خبر داد.

عسگر قاسمی آقباش، گفت: خانواده ستایش قریشی با مراجعه به اجرای احکام، مطلع شدند که زمان اجرای حکم اعدام امیرحسین - متهم پرونده - روز پنجشنبه تعیین شده است.

بر اساس این گزارش، رسیدگی به پرونده موسوم به «ستایش» در شهریور سال ۹۵ در شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی خازنی انجام شد و در نهایت سه اتهام عمل منافی عفت، قتل عمد و جنایت بر میت به متهم پرونده تفهیم شد. بر اساس رای صادره، قاتل این پرونده در خصوص اتهام قتل عمد به قصاص نفس و در خصوص اتهام تجاوز به عنف به یک بار اعدام و در خصوص اتهام جنایت بر میت به ۷۴ ضربه شلاق محکوم شد.

با اعتراض به رای صادره توسط دادگاه کیفری، پرونده برای رسیدگی به شعبه ۳۲ دیوان عالی کشور ارسال شد و دیوان عالی نیز حکم دادگاه بدوی را عینا تایید کرد.

 

 

 

۴۲۴۲

کد خبر 718177

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام A1 ۱۶:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۵
  6 5
  نبرید وسط خیابان دار بزنید جوابش را خودتان به خدا خواهید داد. به ما چه؟
 • بی نام A1 ۰۷:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۶
  4 4
  این پرونده با قصاص یا بخشش بسته خواهد شد اما باید راهی برای ریشه کن کردن این معضل اجتماعی پیدا کرد فضای باز مجازی با هزاران نکته ی منفی دوران بلوغ و فوران عریضه ی جنسی قابل کنترل نیست باید هدایت بشه به سمتی که نه فرد آسیب ببینه نه جامعه وگرنه سرکوب غریضه و فشار سرکوب باعث جنون آنی میشه و نتیجش هزاران تجاوز به کودک و هم نوع میشه که هر روز تو اخبار میشنویم باید برای این بیماری جامعه فکری کرد قطعا اعدام پاک کردن صورت مسئله هست و راحترین کار...