ایمن‌سازی محل حادثه ریزش کوه در اهواز در حال انجام است

ایسنا نوشت: مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز با اشاره به حادثه ریزش کوه در کوی رمضان گفت: در حال حاضر عملیات آواربرداری همچنان به منظور پاکسازی و ایمن‌سازی محل ادامه دارد و به گفته‌های مردم محلی دیگر هیچ فردی در زیر آوار وجود ندارد.

مقصود حق‌شناس اظهار کرد: در پی تماس شهروندان با سامانه 125 سازمان آتش‌نشانی خدمات ایمنی اهواز و اعلام گزارش ریزش کوه روی دو باب منزل مسکونی واقع در کوی مجاهد در مجاورت کوی رمضان، در ساعت 6:49 دقیقه صبح، نیروهای ما به محل حادثه اعزام شدند. 
  
وی ادامه داد: نیروهای آتش‌نشانی به همراه تجهیزات و ماشین‌آلات امداد و نجات از سه ایستگاه آتش‌نشانی مجاور به محل حادثه رسیدند و مشاهده کردند که یک صخره سنگ بسیار بزرگ از کوه سقوط و بر این دو باب منزل مسکونی سقوط کرده است و بلافاصله عملیات آواربرداری را با توجه به احتمال به ریزش کوه همزمان با تخلیه منازل مجاور این دو خانه حادثه‌دیده آغاز کردند. 
  
مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز تصریح کرد: نیروهای امدادی در این حادثه، شش نفر را از زیر آوار خارج کردند که چهار تن از آنها مصدوم و به مرکز درمانی منتقل شدند و دو کودک چهار ساله و حدود شش ساله نیز در این حادثه کشته شدند. 
  
حق‌شناس با بیان اینکه متاسفانه در حادثه امروز ما شاهد تجمع گسترده مردم بودیم، گفت: متاسفانه تجمع مردم موجب کندی در عملیات آواربرداری و امدادرسانی شد. از مردم می‌خواهیم که راه را برای عبور نیروها و خودروها ی امداد و نجات باز بگذارند. 
  
وی افزود: در حال حاضر عملیات آواربرداری همچنان به منظور پاکسازی و ایمن‌سازی محل ادامه دارد.

البته به گفته‌های مردم محلی دیگر هیچ فردی در زیر آوار وجود ندارد.  

 

46

کد خبر 719681

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =