معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاری گفت: دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد برای چهاردهمین سال پیاپی در بین دانشگاههای علوم پزشکی همتراز خود مجدداً در دو محور تولید علم و ساختار رتبه اول را کسب کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از وب دا ، دکتر سید کمال صولتی افزود: کمیته تحقیقات دانشجویی این دانشگاه نیز برای اولین بار طی سالهای گذشته رتبه اول را در بین کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه های همتراز را بدست آورده است.
به گفته وی، معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت برای اولین بار نتایج رتبه بندی را بدون در نظر گرفتن تیپ بندی دانشگاه ها بصورت کلی اعلام کرد که دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در بین ۵۵ دانشگاه رتبه ۱۲ را کسب کرد این رتبه بالاتر از برخی دانشگاههای تیپ ۱ مانند کرمان و بالاتر از ۲۰ دانشگاه تیپ ۲ قرار گرفته و تنها ۳ دانشگاه تیپ ۲ بالاتر از ما قرار گرفتند .
وی اظهار داشت: بعنوان خادم حوزه تحقیقات این موفقیت را به تمامی مسئولین فعلی و سابق دانشگاه و همچنین محققین پرتوان دانشگاه اعم از هیئت علمی، دانشجویان و پرسنل تبریک عرض کرده و از خداوند سبحان موفقیت و سربلندی بیشتر دانشگاه را در تمام حوزه ها آرزومندم.

46

 

کد خبر 720474

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =