۰ نفر
۱۰ آبان ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۵

ایلنا نوشت:مدیرعامل شهر جدید بینالود با بیان اینکه به زودی شهر جدید بینالود به قطار شهری و راه‌آهن سراسری متصل می‌شود، گفت: در حال حاضر از ۳۷۰۰ مسکن مهر بینالود، حدود ۲۲۰۰ مسکن مهر فاقد متقاضی است.

 حمیدرضا یزدانی در جمع خبرنگاران در حاشیه نهمین همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری و نمایشگاه اینوک با بیان اینکه شهر جدید بینالود در آینده نزدیک هم به قطار شهری مشهد و هم به راه‌آهن سراسری متصل می‌شود، گفت: اتصال بینالود به راه‌آهن از مصوبات طرح مشهد ۲۰۱۷ است.

وی ادامه داد: از دو هفته گذشته کریدور راه‌آهن بینالود مشخص و به تایید راه‌اهن رسیده است.

مدیر عامل شهر جدید بینالود ادامه داد: نقشه برداری این پروژه شروع شده است و به زودی راه‌آهن به بینالود می‌رسد.

یزدانی با بیان اینکه در طرح مسکن مهر شهر جدید بینالود ساخت ۳۷۰۰ واحد مسکونی تکلیف شده است، اظهار داشت: در حال حاضر ۲۲۰۰ واحد مسکونی، مسکن مهر در بینالود فاقد متقاضی است.

وی ادامه داد: رکود بازار مسکن و بارگذاری نادرست در این منطقه از جمله عواملی است که باعث شده مساکن مهر بینالود متقاضی نداشته باشد.

یزدانی اظهار داشت: در حال حاضر سیاست‌های وزارت راه و شهرسازی برای ساماندهی پروژه مسکن مهر در این شهر در حال اجرا ست و خوشبختانه امسال با رشد ۱۰ برابری متقاضیان مسکن مهر مواجه شدیم.

وی تاکید کرد: یکی از دلایل افزایش تقاضا برای مسکن مهر شهر بینالود افزایش وام مسکن از ۳۰ میلیون به ۴۰ میلیون تومان است.

این مقام مسئول ادامه داد: سال گذشته توانستیم دو مدرسه برای این منطقه احداث کنیم و امسال هم ساخت دو مدرسه دیگر را در دستور کار داریم و معتقد هستیم که باید زیرساخت‌ها در این منطقه افزایش پیدا کند.

مدیر عامل شهر جدید بینالود ادامه داد: سال گذشته تنها ۳۶ نفر متقاضی مسکن مهر بینالود بودند که امسال با رشد ۱۰ برابری مواجه بودیم و ۳۰۰ نفر در انتظار پیش فروش مسکن مهر بینالود هستند.

وی تاکید کرد: شهر بینالود یک شهر صنعتی است و وابستگی به صنعت دارد اگر صنعت رونق پیدا کند در این شهر هم شاهد رونق خواهیم بود.

 

3535

کد خبر 723094

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =