«خندوانه» و «دورهمی» با تغییرات اساسی برمی‌گردند

ایسنا نوشت: محمد احسانی در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها درباره بازگشت جناب‌خان به «خندوانه» و ساخت سری جدید «دورهمی» اطلاعاتی را ارائه کرد.

محمد احسانی درباره برنامه «دورهمی» گفت: «در طرح برنامه «دورهمی» یک‌سری تغییرات صورت گرفته است و در حال حاضر مشغول تشکیل اتاق فکر و ساخت دکور هستیم و مقدمات آن برای تولید آماده شده است.»

او درباره موضوعات برنامه «دورهمی» نیز گفت: «موضوعات اجتماعی و نوع نگاه و زاویه دید در سری جدید این برنامه متفاوت خواهد بود. آیتم‌های جدیدی قرار است به برنامه اضافه شود اما به طور کلی برنامه با همان محوریت آقای مدیری پخش خواهد شد.»

مدیر شبکه نسیم از ساخت سری جدید «خندوانه» برای پخش در ایام نوروز خبر داد و درباره جزئیات بازگشت جناب خان نیز گفت: « این برنامه قرار است یک استراحت شش ماهه داشته باشد و برای نوروز بازمی‌گردد. با توجه به اینکه سری پنجم این برنامه قرار است تولید شود، هم توقع برنامه‌سازان بالاست و هم توقع مخاطبان؛ لذا باید یک مطالعه و بررسی به اتاق فکر تزریق شود و ایده‌های جدید اضافه شود تا اینکه برنامه افت پیدا نکند و تحقق این امر مستلزم یک زمان است. به احتمال زیاد جناب خان برمی‌گردد و اگر مساله غیرمترقبه‌ای پیش نیاید نوروز به روی آنتن خواهد رفت.»

5757

کد خبر 723309

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =