معرفی سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان و واحد خرم آباد

در جلسه ای که با حضور هیأت رئیسه واحد خرم آباد برگزار شد، دکتر سیامک بهاروند به عنوان سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان و واحد خرم آباد معرفی شد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، در این جلسه دکتر ملکی با تشکر از همه همکاران که وی در امر خطیر هدایت دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد خرم آباد یاری نموده اند تشکر کرد و برای سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان و واحد خرم آبادآرزوی موفقیت کرد.

در ادامه دکتر سیامک بهاروند سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان ضمن قدردانی از تلاش های دکتر ملکی در مدت تصدی مسئولیت گفت: خدای بزرگ را بسیار شاکرم که بار دیگر توفیق خدمت در محیط دانشگاه را به من اعطا نموده است و از ریاست عالی دانشگاه بابت اطمینانی که به بنده نموده اند سپاسگزارم.

وی افزود: امیدواریم مسیر روبه رشدی که در دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان و واحد خرم آباد تحت مدیریت آقای دکتر ملکی آغاز شده با قدرت و تلاش بیشتری ادامه یابد واین اقدامات که جز با لطف و عتایت پروردگار میسر نیست موجبات رضایت ،مردم عزیز و دانشجویان و همکاران زحمتکش و خدوم را فراهم آورد.

دکتر سیامک بهاروند دارای مدرک دکتری زمین شناسی می باشد وی دوره کارشناسی را در سال 1378 در دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان و دوره کارشناسی ارشد را در سال 1380 در دانشگاه آزاد اسلامی تهران شمال گذرانده است دکترسیامک بهاروند در سال 1387 از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران موفق به اخذ مدرک دکتری در رشته زمین شناسی شده است وی در حال حاضر عضو هیأت علمی واحد خرم آباد می باشد.

دکتر بهاروند چاپ مقالات متعدد در مجلات علمی و پژوهشی ، علمی ترویجی و شرکت در کنفرانس های علمی و تخصصی و نیز انجام طرح های پژوهشی را در کارنامه خود دارد.

از جمله فعالیت های وی در امور فرهنگی نیز می توان موارد زیز را برشمرد؛

عضو فعال بسیج از سال 1372تاکنون(1372 تا 1389 حوزه خاتم الانبیاء خرم آباد-از سال1389 تاکنون حوزه بسیج اساتید واحد خرم آباد)، ارایه مقاله با رویکرد اسلامی در حوزه های فرهنگی - تربیتی - اجتماعی ، عضو حلقه صالحین دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد، عضو شورای اقامه نماز واحد سال های92و 93 و 94،عضو شورای فرهنگی و اجتماعی واحدسال94،عضو شورای امر به معروف و نهی از منکر واحد سال94،عضو ستاد شاهد و ایثارگر واحد سال90 و شرکت در کارگاه های دانش افزایی و توانمند سازی اعضای هیات علمی در زمینه فرهنگی - تربیتی - اجتماعی

گفتنی ست: دکتر سیامک بهاروند پیش از این از سال 1389 تا 1393 مدیر گروه زمین شناسی واحد خرم آباد و از سال 1389 تا 1395معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی واحد خرم آباد و از سال 1395 تاکنون مدیر مرکز رشد دانشگاه آزاد خرم آباد بوده است.

 

48

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 724148

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =