ایسنا نوشت: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور از ترافیک پرحجم و روان در دو مسیر رفت و برگشت محورهای منتهی به پایانه‌های مرزی ایران و عراق خبر داد.

سرهنگ نادر رحمانی در مورد وضعیت ترافیکی محورهای مرزی که زائران اربعین حسینی برای رفت و برگشت از آنها تردد می‌کنند، گفت: از روز گذشته در مسیرهای برگشت نیز بار ترافیکی بیشتر شده و از همین رو در هر دو مسیر رفت و برگشت محور ایلام-مهران،‌ ترافیک، از صالح‌آباد پرحجم و روان است. همچنین در محور حمیل-اسلام‌آباد در کرمانشاه، سوسنگرد-خرمشهر و سوسنگرد-چذابه نیز همین وضعیت وجود دارد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور در مورد شرایط جوی به وجود مه‌گرفتگی در برخی از محورها اشاره کرد و گفت: محورهای همدان-زنجان، آزادراه ساوه-همدان و محور رضی-گرمی در استان اردبیل با مه‌گرفتگی همراه است.

وی افزود: در محورهای فومن-رشت و کناره در استان مازندران بارش پراکنده باران را شاهد هستیم.

سرهنگ رحمانی در مورد ترافیک ورودی تهران نیز گفت: در آزادراه قزوین-کرج و کرج-تهران در محدوده‌های ترمینال شهید کلانتری، پل فردیس، پل کلاک و گرمدره ترافیک سنگین است. همچنین آزادراه‌ها و جاده‌های قدیم ساوه-تهران و قم-تهران با ترافیک نیمه‌سنگین همراه است.

47235

کد خبر 725050

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =