اولین حضور قایقرانی از آذربایجان‌غربی در مسابقات کشوری جانبازان و معلولین

جانباز ۷۰درصد پیرانشهری برای اولین بار به عنوان نماینده آذربایجان‌غربی در مسابقات قایقرانی قهرمانی جانبازان و معلولین کشور که در تاریخ ۲۵ آبان‌ماه در دریاچه آزادی برگزار می‌شود، شرکت می کند.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، یونس فیضی جانباز ۷۰درصد پیرانشهری به عنوان تنها نماینده استان در مسابقات قایقرانی قهرمانی کشور (پاراکانو) شرکت خواهد کرد.

حضور فیضی در این مسابقات، اولین حضور یک قایقران از آذربایجان‌غربی در مسابقات کشوری است و در تاریخ این ورزش در استان در بخش جانبازان و معلولین سابقه نداشته است.

گفتنی است، مسابقات قهرمانی کشور پاراکانو همزمان با مسابقات قهرمانی کشور آبهای آرام در دریاچه آزادی در دو بخش بانوان و آقایان طی روزهای ۱۱ و ۲۴ آبان ماه و در کلاس‌های KL3، KL2 و KL1 کایاک یکنفره ۲۰۰ متر و TL3، TL2 و TL1 تورینگ یکنفره ۲۰۰ متر برگزار خواهد شد که قایقران پیرانشهری در تاریخ ۲۵ آبان‌ماه به مصاف رقبای خود خواهد رفت.

شایان ذکر است، مسعود مهدوی‌نیا سرمربی تیم ملی قایقرانی جانبازان و معلولین، ترکیب نهایی تیم ملی را برای مسابقات قهرمانی آسیا پس از رقابت های قهرمانی کشور اعلام خواهد کرد.

 

48

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 726808

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =