وزارت اطلاعات در اطلاعیه ای اعلام کرد: با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج)، باند جعل عنوان وزارت اطلاعات و دفتر مقام معظم رهبری منهدم شد.

به گزارش خبر آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت اطلاعات، در بخشی از اطلاعیه این وزارتخانه آمده است: با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) در ستاد وزارتی و اداره کل اطلاعات استان سیستان و بلوچستان یک باند کلاهبرداری که از طریق جعل عنوان دفتر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و این وزارتخانه اقدام به اخاذی می نمود متلاشی و سرکرده اصلی این باند که ماه ها متواری بود با هماهنگی مرجع قضایی در تهران دستگیر گردید.

وزارت اطلاعات در این اطلاعیه افزوده است: سرکرده این باند به هویت میلاد با اجیر کردن چند نفر و ارائه کارت های صوری ضمن معرفی خود به عنوان کارمند وزارت اطلاعات و وابسته به بیت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و دادن وعده های مختلف به افراد، از بیش از 50 نفر صدها میلیون تومان در 15 استان کشور کلاهبرداری کرده است.

وزارت اطلاعات در این اطلاعیه همچنین به جاعلین عناوین این وزارتخانه و دفتر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) هشدار داد که با این قبیل پرونده ها بدون هیچگونه مماشاتی همچون یک مورد امنیتی برخورد خواهد کرد.

در پایان این اطلاعیه وزارت اطلاعات ضمن تشکر از همراهی دستگاه قضایی و خصوصا دادستان شهرستان زاهدان در پیگیری این پرونده، از مردم خواست تا هر گونه شکایت از وی و یا سواستفاده از عنوان این وزارتخانه و دفتر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را فورا به شماره ی 113 (ستادخبری وزارت اطلاعات) گزارش نمایند.

29216

کد خبر 730084

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =