رییس هیات هندبال استان گیلان از آمادگی این هیات برای میزبانی تمامی مسابقات هندبال رده سنی نوجوانان کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بهروز عباسی در مراسم افتتاحیه مسابقات قهرمانی هندبال رده سنی جوانان استان گیلان با تقدیر از تلاش های دست اندرکاران و اعضای هیات هندبال برای برگزاری این دوره از مسابقات، اظهار داشت: این مسابقات شروعی برای فعالیت های بیشتر و قوی تر در هندبال استان خواهد بود، انشالله تمام تلاش و کوشش خود را برای توسعه و گسترش هندبال گیلان به کار خواهیم گرفت.

وی افزود: هندبال گیلان پیشینه بسیار طولانی دارد، از همه عزیزانی که چه در گذشته و چه در حال برای هندبال گیلان تلاش کردند تقدیر می کنیم، همچنین جای دارد در اینجا از مرحوم فرید بهشتی (رییس اسبق هیات هندبال گیلان) که برای ارتقا هندبال استان تلاش های فراوانی کردند نیز یادی کنیم.

رییس هیات هندبال استان گیلان خاطرنشان کرد: همانطور که گفته شد این شروعی برای فعالیت های هرچه بیشتر هیات هندبال گیلان خواهد بود، امیدواریم این فعالیت ها و برگزاری مسابقات ادامه داشته باشد، بنده نیز تلاش خواهم کرد با کمک همه دوستان و دلسوزان هندبال نخستین بار میزبانی مسابقات قهرمانی نوجوانان کشور را در استان گیلان دریافت کنیم.

عباسی تاکید کرد: در میان هندبالیست های گیلان بازیکنان بسیار خوبی وجود دارد، باور دارم که تیم های گیلانی می توانند در یکی از سکوهای قهرمانی کشور جایگاهی داشته باشند، تمام تلاش بنده و دست اندرکاران هندبال استان نیز این خواهد بود که بتوانیم یک بار دیگر جایگاه مطرح و ملی هندبال گیلان را در سطح کشور به دست آوریم و تکرار کنیم.

رییس هیات هندبال استان گیلان با بیان اینکه «با نگاهی ویژه و بسیار دقیق به هندبال رده سنی پایه، برای بهبود جایگاه، گسترش و توسعه آن تلاش می کنیم» گفت: باید با گسترش و توسعه رشته هندبال بتوانیم تعداد تیم های گیلان را افزایش دهیم.

وی اضافه کرد: بنده به رییس فدراسیون هندبال کشور نیز گفتم که این آمادگی وجود دارد که گیلان میزبان تمامی مسابقات هندبال رده سنی نوجوانان کشور باشد، این دوره از مسابقات قهرمانی نیز پیش زمینه ای برای مسابقات بزرگ دیگر به خصوص جام دهه فجر می باشد.

نخستین روز از مسابقات قهرمانی هندبال رده سنی جوانان استان گیلان گرامیداشت یاد زلزله‌زدگان کرمانشاه در سالن یادگار امام شهرستان رشت برگزار شد.

در نخستین روز از این مسابقات، هیات هندبال تولم شهر با نتیجه ۱۹ بر ۴ هیات هندبال فومن را شکست داد، همچنین هیات هندبال رشت میزبان این دوره از مسابقات نیز با نتیجه ۱۶ بر ۱۴ از سد هیات هندبال انزلی گذشت.

پیش از شروع دیدار ها، بازیکنان و حاضرین در سالن به احترام زلزله زدگان کرمانشاه یک دقیقه سکوت کردند.

این دوره از رقابت های قهرمانی هندبال رده سنی جوانان استان گیلان عصر امروز با معرفی تیم ها و نفرات برتر خاتمه می یابد.

 

۴۶
کد خبر 730544

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =