تسنیم نوشت: وزیر سپاه در دوران دفاع مقدس گفت: ما در کشورهای عراق و سوریه حضور داریم و در بازسازی با آنها همکاری خواهیم داشت.

محسن رفیق‌دوست درباره نابودی حکومت داعش در منطقه، اظهار داشت: نباید با این عنوان که داعش دیگر حکومت ندارد داعشی‌ها را رها کرد زیرا موجودات عجیبی که خونریزی کوچکترین تفریحشان است بسیار خطرناک‌اند.

وی افزود: همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند باید داعشی‌ها را تا آخرین نفر تعقیب و از صفحه روزگار محو کرد.

رفیق‌دوست درباره فضایی که می‌تواند برای جمهوری اسلامی ایران در کشورهای عراق و سوریه ایجاد شود، گفت: ما در کشورهای عراق و سوریه حضور داریم و در بازسازی با آنها همکاری خواهیم داشت و ان‌شاءالله این دو کشور در محور مقاومت باقی خواهند ماند.

تحولات منطقه شکست برابر جوانان مومن را به دشمنان آموخت

مهر نوشت؛

سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در مراسم جشن پیروزی و مقاومت در حرم مطهر حضرت معصومه(س)، گفت: آنچه امروز در سایه تحولات منطقه رخ داده است باعث شده تا دشمنان طعم تلخ شکست را برابر جوانان مومن بچشند و در مقابل نیز این جوانان انقلابی و پرشور فرهنگ مواجهه و پیروزی برابر دشمنان را آموختند.

وی با اشاره به پیش‌بینی جامعه‌شناسان غربی درخصوص گسترش اسلام در اروپا، گفت: دشمن تلاش داشت برای متوقف کردن این حرکت با ایجاد و تقویت گروه‌های تکفیری چهره‌ای مخدوش و نفرت‌انگیز از اسلام به جهان معرفی کند.

سردار سلامی افزود: امروز جغرافیای تکفیر از بین رفته است، اما تفکر تکفیر، پابرجاست و با توجه به سیاست‌های دشمنان ممکن است این گروهک مناطق دیگری از جهان را در آینده به آشوب بکشد.

وی با تاکید بر اینکه امروز به برکت مقاومت و ایستادگی، در اوج اقتدار هستیم، گفت: ما آمادگی دفاع از دستاورهای انقلاب از جمله استقلال، تمامیت ارضی و هویت دینی و ملی خود را داریم.

جانشین فرمانده سپاه، افزود: دشمنان، ما را در میدان عمل شناخته‌اند و بهتر است به واقعیت قدرت جمهوری اسلامی احترام بگذارند.

سردار سلامی تاکید کرد: دشمن هرچه با جمهوری اسلامی دشمنی کند به چیزی جز شکست دست نخواهد یافت.

27212

کد خبر 731685

برچسب‌ها