فیلم | انتشار تازه‌ترین تیزر فیلم «ماهورا»

تدوین و صداگذاری فیلم «ماهورا» به کارگردانی حمید زرگرنژاد به پایان رسیده است و ستار اورکی ساخت موسیقی این فیلم را آغاز کرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حمید زرگرنژاد، كارگردان فیلم «ماهورا» گفت: «ستار اوركی در لوكیشن‌های فیلم حضور داشت و بسیاری از كارهای موسیقی را با دیدن صحنه‌ها ‌نوشت و کار ساخت موسیقی این فیلم را به عهده دارد.»

همچنین علیرضاجلالی، تهیه‌کننده با اشاره به آخرین وضعیت تولید فیلم سینمایی «ماهورا» گفت: «تدوین و صداگذاری فیلم سینمایی «ماهورا» به نویسندگی و کارگردانی حمید زرگرنژاد به پایان رسیده است.»

او ادامه داد: «فیلم «ماهورا» به روایتی واقعی در سال‌های جنگ می‌پردازد ولی نمی‌دانم چرا تاكنون بازگو نشده‌اند. روایتی عاشقانه اما تلخ.»

این تهیه‌کننده سینما تاکید کرد: «پس از پایان ساخت موسیقی، میکس نهایی کار انجام و فیلم آماده نمایش است. حسین بشاش صدابرداری و آرش قاسمی صداگذاری این فیلم را برعهده داشتند. امیدوارم اولین نمایش این اثر در جشنواره باشد.»

در خلاصه داستان فیلم «ماهورا» آمده است: «در زندگی تو زنی است با چشمانی شكوهمند كه لبانش خوشه‌های انگور و لبخندش موسیقی و گل، اما هركس بخواهد به او نزدیك شود ناپدید می‌شود.»

ساعد سهیلی، میترا حجار، بهاره كیان‌افشار، كامران تفتی، احمد كاوری، محسن افشانی، مهدی صبایی، مونا فرجاد و داریوش ارجمند در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.

57243

کد خبر 731957

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =