۰ نفر
۹ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۴
کریمی:از مراسم تجلیل راضی نبودم

علیرضا کریمی در گفت‌وگو با رادیو ورزش درباره مراسم تجلیلی که از او برگزار شد صحبت کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علیرضا کریمی در گفت و گو با رادیو تهران در مورد تجلیلی که از سوی وزیر ورزش و جوانان از او صورت گرفت گفت: دیروز از طرف استان با من تماس گرفتند و گفتند یک جلسه خصوصی با وزیر و رئیس جمهور داری و باید بروی اما برنامه چیز دیگری بود و آن توضیحی که داده بودند، نبود و فکر  می کنم قصد سواستفاده از من بود و اینکه نشان دهند که تجلیل می کنند و این حواشی ها از بین برود.

کریمی در پاسخ به این سوال که از این تجلیل راضی نبودید گفت: من راضی نبودم و در عمل انجام شده قرار گرفتم چون نمی دانستم چنین برنامه ای هست.

این کشتی گیر در مورد قول پاداش ها به او گفت: قول پاداش دادند و کلا ۱۰ سکه دیروز به من دادند. دیدم آنجا دوربین و خبرنگار هست و فکر می کنم فقط بحثشان سواستفاده بود. 

کریمی در ارتباط با آینده خود و ارتباطش با رضایی گفت: اول از همه در مورد آینده باید بگویم تمریناتم را هر چه زودتر باید شروع کنم و به آن چیزی که می خواهم برسم. در مورد رضایی هم باید از او بیش از همه تشکر کنم. واقعا در این مدت زحمت کشید. کسی قبول نمی کرد تیم امید را قبول کند اما او در این فاصله کم از خود گذشتگی کرد و قبول کرد این مسئولیت را و پای همه ناکامی ها ایستاد. 

او در مورد وضعیت کشتی در کشور از نظر درآمدی هم گفت: وضعیت خیلی خوب نیست و اصلا درآمدی خوب نیست. مشکلات مالی فراوانی کشتی گیران دارند و این ضربه بزرگی به کشتی گیر می زند و نمی تواند خوب تمرکز و تمرین کند.

کریمی در ارتباط با اینکه رسول خادم گفته شما مجوز نهایی انتخابی تیم ملی را گرفتید و به نظر می رسد این می تواند برای شما خوب باشد،گفت: قرار بود هر کسی که مدال طلای امید را کسب می کند مجوز حضور در انتخابی تیم ملی بگیرد و من هم که متاسفانه نتوانستم اما فدراسیون این موضوع را به من اعلام کرد. 

مجری این برنامه بار دیگر از کریمی در مورد مراسم روز گذشته پرسید که او گفت: به من گفتند که دیدار خصوصی با رئیس جمهوری داری و به پدرم هم زنگ زده بودند و به اصرار پدرم رفتم اما وقتی رفتم در عمل انجام شده قرار گرفتم و آنچه به من گفتند چنین چیزی نبود و من ناراحتم از اینکه برخی می خواهند سواستفاده سیاسی و از من سواستفاده ابزاری کنند. 

41258

کد خبر 732490

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =