مجتبی ذوالنوری عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: احمدی‌نژاد خود را در حالتی قرار داده است که گویا روانگردان مصرف کرده است.

فائزه عباسی:به سیم آخر زده اند؛ دیگر برایشان مهم نیست تائیدیه یک جریان را داشته باشند گویا فقط قرار است نقش اپوزیسیون را به خود بگیرند؛ محمود احمدی‌نژاد،بقایی و مشایی و جوانفکر که در انتخابات ریاست جمهوری موفقیتی به دست نیاوردند پیکان تیز انتقاداتشان را نسب به هر چیز و هرکسی نشانه می روند تا افکار عمومی را با خود همراه کنند و در این مسیر از افشاگری و برچسب زنی هیچ ابایی ندارند.

این رفتار تا جایی پیش می‌رود که تعدادی از مسولان بلند پایه را متهم می کنند که از دولت وقت سکه دریافت کرده اند و این ادعا آنچنان سریع در فضای مجازی منتشر می شود که دفاتر مقامات یکی یکی دست به قلم می شوند و تکذیبیه می نویسند. وقتی خبرآنلاین درمورد این رفتارهای احمدی‌نژاد از مجتبی ذالنوری که از نمایندگان  اصولگرای مجلس دهم است می پرسد او پاسخ می دهد: احمدی‌نژاد خود را در حالتی قرار داده است که گویا روانگردان مصرف کرده است. او این رفتارها را خلاف شرع و اخلاق می داند. وقتی پای سکوت اصولگرایان درباره بگم بگم های احمدی‌نژاد به میان آمد، خود را از منتقدان آن بگم بگم ها معرفی کرد و گفت احمدی‌نژاد یکی از پایه های فتنه در سال 88 بود.

مشروح گفتگوی خبرآنلاین با این نماینده اصولگرای مجلس را در ادامه بخوانید:

                                                                                ***

این روزها احمدی‌نژاد با تیم مشاوران و معاونانش انتقاداتی را مطرح می کند که بسیار تند است  و یک جدالی هم میان مسئولین به راه افتاده است این رفتار را چگونه ارزیابی می کنید؟

کاری که احمدی نژاد انجام می دهد نه اخلاقی است و نه شرعی چراکه سرتا پا دروغ است. نکته دیگر اینکه به نظر می رسد ایشان خود را در حالتی قرار داده است که گویا روانگردان مصرف کرده است نعوذبلله نمی خواهم بگویم ایشان چنین کاری کرده است اما منظورم این است که حالتشان مانند حالت افرادی که روانگردان مصرف کرده اند در یک فضای توهمی است یعنی فکر می کند 80 میلیون نفر  به دنبال او هستند امروز فضای جامعه این نیست. احمدی نژاد جایگاه ریاست جمهوری و شخصیت دوم نظام بودن را وهن کند و به عنوان فردی که زمانی بعد از مقام معظم رهبری قرار داشت امروز به دنبال مشایی و بقایی افتاده است. افراد نابابابی که وزن همه چیز را با هوچی گری و زنبیل بازی و ... پایین آوردند. واقعا وقتی مردم به این فکر می کنند که رئیس جمهورشان کسی بوده است که تا چنین درجه ای جایگاه ریاست جمهوری را تنزل داده است دچار مشکل می شوند.

من نمی خواهم بگویم ما در دستگاه های دیگر مانند قوه قضائیه یا مقننه و... مشکلی نداریم بلکه  مشکل وجود دارد اما راه حل آن در پیش گرفتن چنین روش هایی نیست. هدف وسیله را توجیه نمی کند به این معنا که اگر می خواهیم به کسی انتقاد کنیم به هر ابزاری متوسل شویم و با آن جایگاه بازی کنیم.

به‌هرحال آقای احمدی نژاد که یکباره این چنین نشده او به هر حال در طول این چند سال تا حدودی این خصلت هایش را نشان داده است چرا تا پیش از این به ویژه از سوی اصولگرایان حمایت می شد و امروز همه نقد می کنند؟

میزان حال فعلی افراد است. من معتقدم هیچ جریانی در کشور با کسی نباید عقد اخوت داشته باشد جز حول محور منافع ملی، آرمان های یک نظام و مردم تا زمانی که فردی یا جریانی در آن راستا حرکت می کند حرف و مخالفتی وجود ندارد و باید او را حمایت کنیم اما هر کجا از این مسیر منحرف شد و در مقابل منافع ملی ایستاد باید درمقابل او بایستیم.

من کاری به اصولگرا و غیر اصولگرا ندارم؛ هرکجا این دولت کار درست و خوبی انجام دهد با اینکه نقد سیاسی به او دارم  وظیفه خودم می دانم از آن حمایت کنم. هرکجا هم مشکلی ببینم نقد می کنم. اگر از نظر جناح سیاسی با این دولت همراه نیستیم به این معنا نیست که اگر دولت کار خوبی انجام داد از آن حمایت نکنیم. در دوران احمدی نژاد کارهای عمرانی خوبی صورت گرفت ما از آن حمایت کردیم. اگر ما در مقابل فتنه ایستادیم برخی آن را به حمایت از احمدی‌نژاد تعبیر کردند؛ اصلا بحث فتنه و احمدی‌نژاد نبود بلکه فتنه در مقابل نظام بود نه احمدی‌نژاد؛ احمدی‌نژاد خودش یکی از پایه‌های فتنه بود. لذا نمی گوییم اگر ما در مقابل فتنه ایستادیم یعنی از احمدی‌نژاد حمایت کردیم. در مورد فتنه تمام جریان سلطه پشت آن بود که همه انها را با کد می توانم بیان کنم. لذا برخی این موضوعات را به هم پیوند می دهند و تصور می کنند مقابل فتنه ایستادن یعنی تائید احمدی‌نژاد درحالی که اینها دو مقوله جدا از هم بود؛ بله برخی کارهای احمدی نژاد خوب بود و ما از آن حمایت می کردیم اما برخی رفتار های دیگر مانند هاله نور و اعتقادات امام زمانی الکی و توهم های این چنینی را ما همان زمان هم به شدت نقد می کردیم و امروز هم نقد می کنیم. این مسائل اقتضائی است و بستگی به نوع و رفتار فرد دارد. من عادت ندارم شخص را تائید و رد کنم بلکه در مورد عملکردها نظر می دهم.

منظور من مشخصا بگم بگم‌هایی است که احمدی نژاد سال 88 در مناظره‌ها به راه انداخت و اصولگرایان هم چندان از این رفتار بدشان نیامد.

در همان سال که آن بگم بگم ها که را  به راه انداخت من چندین سخنرانی داشتم و اعلام کردم آقای احمدی نژاد با این رفتار مرتکب خلاف شرع بین شدند؛ فایل‌های صوتی آن سخنرانی ها موجود است؛ دلیل من برای این حرف ها دارم این است که 1- احمدی‌نژاد یا راست می گوید چنین لیستی دارد یا دروغ می گوید اگر دروغ می‌گوید خلاف شرع است 2- اگر  راست می‌گوید؛ یا در وظایف ایشان افشای چنین لیستی وجود دارد یا نیست که اگر افشای این لیست در زمره وظایفش نیست باز این رفتارش خلاف شرع است و اگر در حیطه وظایفش قرار دارد چرا آن را منتشر نمی کند آیا می خواهد امتیاز بگیرد؟! پس باز عملکردش خلاف شرع است؛ در آن مقطع من این موارد را اعلام کردم و گفتم خلاف شرع است.

بحث تخلفات احمدی‌نژاد از اواخر  مجلس هشتم خیلی مطرح شد و در مجلس نهم به اوج رسید چقدر قوه مقننه به دنبال پیگیری این تخلفات بود و هست و چرا با وجود مستندات قوه قضائیه به آن رسیدگی نکرد؟ فکر می‌کنید مصلحت‌اندیشی وجود دارد؟

من در آن زمان مجلس نبودم؛ اما فردی که در سمت ریاست جمهوری قرار دارد مصون است و معمولا تا یک خلاف متقن و برجسته که مصداق بین جرم و قابل اثبات باشد اتفاق نیفتد این مصونیت از آنها سلب نخواهد شد. اما اگر این جرم قابل اثبات باشد یا خود قوه قضائیه به عنوان  مدعی العموم بتواند به موضوع ورود کند آنجا هم انتظار برخورد وجود دارد. اما در مجموع من عملکرد قوه قضائیه را در رسیدگی به تخلفات مسئولین مثبت ارزیابی نمی کنم. معتقدم قوه قضائیه نباید منتظر باشد تا از یک مسئولی شکایت شود. وقتی می بیند خطایی رخ داده است  و حیف و میلی در بیت المال به وجود می آید یک شان مدعی العمومی دارد و خودش باید وارد شود و با آن برخورد کند.

صحبت‌های دادستان و سخنگوی قوه قضائیه در مورد احمدی‌نژاد را چطور ارزیابی می‌کنید؛ آنها گفته‌اند تخلفات زیاد بوده؛ یعنی می‌توان حتی گفت با فرض داشتن مصونیت، احمدی‌نژاد 5 سال پیش که مسئولیتش تمام شد باید تخلفاتش مورد بررسی قرار می‌گرفت اما هیچ دادگاهی برگزار نشد؟

 می‌گویند کسی که مسئول است افراد خیلی اسناد رو نمی کنند و شاید به این دلیل باشد که می خواهند احساس ناامنی شغلی به آنها دست بدهد. وقتی یک مسئولی کنار می رود آن زمان است که جزئیات در مورد عملکردش بیان می شود. بنابراین من فکر می کنم تا امروز هم اقدام قوه قضائیه دیرهنگام بوده است؛

البته آقای احمدی نژاد هم مشمول این فرمایش حضرت علی (ع) در نهج البلاغه می شود که « فِي تَقَلُّبِ الْأَحْوَالِ عِلْمُ جَوَاهِرِ الرِّجَالِ» یعنی در دگرگونی ها باطن افراد عیان می شود.

به عبارت دیگر باید زمانی بگذرد تا این افراد خود را نشان دهند تا در نتیجه این نشان دادن‌ها یک مطالبه عمومی ایجاد شود. امروز آنهایی که حامی احمدی‌نژاد بودند با دیدن این افتضاح خطاب به قوه قضائیه می‌گویند چرا رسیدگی نمی‌کنی در حالی که اگر در همان مقطع برخوردی با احمدی‌نژاد صورت می گرفت می‌گفتند نمی‌گذارند کاری انجام دهند. لذا آن‌چه آقای اژه‌ای گفته است مبنی بر اینکه در این تاخیر یک نتیجه و برکاتی هست همین است که آن طرفداران آقای احمدی‌نژاد این حقایق را می‌بینند خودشان برخورد را مطالبه می‌کنند و دیگر قوه قضائیه به سیاسی‌کاری متهم نمی‌شود.

29216 

کد خبر 732679

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 41
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 15
 • بی نام A1 ۰۵:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
  288 9
  اتفاقا همون احمدی نژاد سابقه، فقط اینبار مخاطبش مرحوم هاشمی و ناطق نوری نیست که شما ها خوشتون بیاد به این خاطر فکر می کنید قاطی کرده
  • بی نام A1 ۰۸:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
   72 4
   احسنت
 • shahab IR ۰۵:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
  آخ آخ آخ نعوذ بالله نعوذ بالله استغفرالله خدایا از سرتقصیر ما بگذر که چنین صفتی خفنی را به بزرگی همچو محمود احمدی نژاد می خواهیم نسبت بدهیم نعوذ بالله نعوذ بالله بازم نعوذ بالله نعوذ بالله نعوذ بالله نعوذ بالله
 • بی نام A1 ۰۵:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
  114 2
  چطور آن موقع كه عليه آيت اله هاشمي و ناطق صحبت مي كرد روانگردان مصرف نكرده بود حالا....
 • بی نام A1 ۰۵:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
  109 4
  حالا معلوم مي شود كه جه كساني بصيرت داشتند و چه كساني بي بصيرت بودند.
 • بی نام A1 ۰۵:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
  73 2
  حاج ذوالنور شما رو هم مثه اينكه جو گرفته خودت خبر نداريچنان مي گي نعوذبالله انگار ميخواي به پيامبر انگ بزني.محمود احمدی نژاد،هموني كه وقتي ظهور كرد انگار امام سيزدهم ظهور كرده.يكيتون حلال ماه رو ميديد يكيتون هاله نور..نميدونم شايد اين هم يه فيلم ديگه باشه كسي خبر نداره.
 • بی نام IR ۰۵:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
  85 5
  ما که احمدی نژادو از رمان شهرداری اش می شناختیم. بعضی ها اون موقع معلوم نیست چی زده بودن که ندیدن و نفهمیدن یا شایدم خودشونو زدن به نفهمیدن
 • بی نام IR ۰۶:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
  43 54
  درود بر احمدی نژاد
 • بی نام A1 ۰۶:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
  47 4
  بیائید رسما از پیشگاه ملت ایران طی یک مصاحبه مطبوعاتی عذرخواهی کنید تا زمینه وحدت فراهم شود. نگران نباشید مردم ایران صبور و بخشنده هستند
 • بی نام IR ۰۶:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
  45 5
  واقعا وقتی مردم به این فکر می کنند که رئیس جمهورشان کسی بوده است که تا چنین درجه ای جایگاه ریاست جمهوری را تنزل داده است دچار مشکل می شوند. مردم می دونستند چه خبره، خیلی ها قبلا به این موضوع رسیده بودند، بعضی ها اعلام خطر کردن و برای اصلاح امور وارد شدند ، این شماها هستید که هنوزم درباره ایشان می فرمایید نعوذ بالله ، واقعا این شماها هستید که با طرفداری کورکورانه ، این بلیه رو به دامان ملت ایران انداختین و الان این شماییدکه دچار مشکل شده اید.
 • بی نام A1 ۰۶:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
  47 4
  حامیان احمدی نژاد که خودشان او را در آستین بزرگ کردند و بوسیله او دیگران را تخریب کردند منتظر خودزنی ایشان باشند
 • بی نام A1 ۰۶:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
  73 2
  خجالت هم چیز خوبیه...اونموقع که به نفع شما حرف میزد روانگردان نزده بود....همونه فقط شماها.......تشریف داشتید.....
 • محمد IR ۰۶:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
  54 2
  احمدی نژاد یکی از پایه های فتنه بود این جمله را در سال۸۸ بعضیها گفتند و برای انها پرونده درست کردند
 • ارشادی A1 ۰۷:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
  43 6
  احمدی نژاد یکی از با نیان اصلی فتنه بوده است .اعترافی است دیر هنگام که سالها دلسوزان انقلاب فریا د زدند ولی کسی حرفشان را گوش نداد.خسارتی که ایشان برای کشور ایجاد کرد با هیچ چیز دیگری قابل مقایسه نیست .بزرگترین خسارت هم ایجاد جو بی اعتمادی نسبت به مسئولین از طرف مردم بوده است .پایه های اعتماد مردمی انقلاب ونظام توسط این شخص ترک های عمیقی برداشت .
 • بردیا A1 ۰۷:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
  32 2
  اون کوچه خیلی وقته که بن بست شده.
 • ugd A1 ۰۷:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
  54 3
  دیروز فرمودید اطاعت از احمدی نژاد اطاعت از خداست. مانده ایم حالا چیکارکنیم. از خدا روی برگردانیم
 • ناشناس IR ۰۷:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
  19 62
  اجمدي نزاد براي ما طرفدارانش كه بيش از 50 ميليون نفر ميباشند يك قهرمان ملي است كه در برابر بي عدالتيها ايستاده وتا مرز شهادت پيش خواهد رفت زنده وپاينده باد دكتر احمدي نزاد مبارز خستگي ناپذير ايشان همچون سران فتنه 88 نيستند كه در گوشه اي بخورند وبخوابند وخوشگذراني كنند وبعد بگويند ما در حصر خانگي هستيم
  • بی نام A1 ۰۷:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۲
   24 2
   دیروز یه نفر گفته بود، او روانگردان می زنه. تو چی می زنی؟
 • بی نام IR ۰۷:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
  43 3
  خیر قربان از اول همین حال و هوا را داشت، ولی شما برایتان صرف نیمکرد که دقت بفرمایید
 • بی نام A1 ۰۷:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
  25 0
  نه شیرینی کم شده
 • بی نام A1 ۰۷:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
  12 16
  چون واقعیت هارو بیان میکند.
 • ناشناس A1 ۰۷:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
  16 19
  احمدی نزاد مگر چه گفته همتان حول کردید
 • احمد RO ۰۸:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
  42 1
  شماها خیلی باهوشید فقط 13 سال تاخیر فاز دارید.
 • مصیب A1 ۰۸:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
  52 5
  این آقای احمدی نژاد همون آقایی هست که ملت رو خس و خاشاک نامید و باعت شد میرحسین و کروبی سالها بیفتن تو زندان و هشت،سال عقبگرد سیاسی اقتصادی داشته باشیم ولی بصیرت مرحوم هاشمی هم نتونست شما ها رو قانع کنه که این آقا همش خسارته. الان که مخاطبش شدید شماها قرص روان گردان مصرف میکنه. ميدونيد احمدی نژاد الان چی میگه. درست مثل میرحسین میگه آقا دادگاه ما علنی باشه تا همه بفهمم قضیه چی بوده.حرف بدی نميرنه
 • امین A1 ۰۸:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
  50 3
  آقای دوالنور شما شخصا گناهتون از خود احمدی نژاد بیشتره ، امثال شما ایشون رو بر نظام مسلط کردید ، نظامی که با خون شهدا سر پا وایساده ، احمدی نژاد همیشه همین انگل بوده ، اللن هم رسما نظام رو تهدید میکنه . جنابعالی و مصباح و موحدی کرمانی باید در دادگاه پاسخ گو باشید .
 • بی نام A1 ۰۸:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
  55 1
  دیر فهمیدی خیلی دیر.این را نحبگان چندین سال پیش گفتن وشما طرفداری کردید شما حتی از مردم عذرخواهی نکردید چون شما ها ایشان را علم کردید.
 • بی نام A1 ۰۸:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
  30 1
  شاید راست میگه اون وقت اوضاع خراب خواهد شد الان زمانی نیست که به مردم هر چی رو خواستیم بگیم و اونا قبول کنند هرچند که کار این اقا هم درست نیست
 • بی نام A1 ۰۸:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
  4 33
  میزان حال فعلی افراد ملاک نظر هستقبلا هرچه بود گذشت الان باید به این وضعیت خاتمه بدهند افرادیکه دور اوهستند را به کل متلاشی کنند
 • بی نام CA ۰۸:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
  36 1
  "سراپا دروغ است"؟ علنی محاکمه اش کنید. علنی محاکمه اش نمیکنید، حصرش کنید. تا ببینیم که "چون پرده برافتد، نه تو مانی و نه من." والله
 • محمدرضا A1 ۰۸:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
  11 30
  چپ و راست باهم اند درود بر حامی مستضعفان دکتر احمدی نژاد
 • بی نام A1 ۰۸:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
  44 1
  به خدا قسم من در پاییز یا زمستان 88 بعد از انتخابات جنجالی در شهرستان ملایر پای سخن این آقا نشستم گرچه هم شهری من است اما همان زمان داشت از پیروزی احمدی نژاد بعنوان پیروزی الهی یاد میکرد و چنان حملات تیز و برنده ای نسبت به هاشمی داشت که انسان فکر میکرد با کافر طرف است////به الله قسم حاضرم فایل صوتی اش را برایتان بفرستم مکان سخرانی مسجد جامع شهرستان ملایر/////
 • شناس A1 ۰۸:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
  8 27
  احمدی نژاد بد، طرفداراش هم بد، شما با دولت روحانی و دستاوردهای فراوانش چه جوابی برا مردم دارید؟ بسه دعوای سیاسی. به فکر مردم باشید. دولت ها و طرفدارانشون به قضایا صفر و صدی نگاه میکنند. به همین خاطر هستش که پیشرفتی حاصل نمیشه
 • ناشناس A1 ۰۸:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
  9 34
  درود بر احمدی نژاد
 • بی نام IR ۰۹:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
  34 2
  ایشان عوض نشده، اما آن موقع که در قدرت بود، باید این حرف را می زدید، جرأتش را نداشتید، الان که ضعیف شده و هرکس لگدی به او می زند، گفتن این جملات هنر نیست.
 • بی نام RO ۰۹:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
  23 17
  کاش زنده بودی سردار سازندگی و میدیدی روزهایی که پیش بینی کردی و بزرگان نیشخندت کردند
 • بی نام A1 ۰۹:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
  19 1
  مثل حال شما در زمان حمایت از احمدی نژاد شده راستی چرا؟ وقتی قدرت از شما گرفته می شه این حال می شید انگار رونگردان زدید
 • بی نام IR ۰۹:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
  31 1
  آیا افراد با بصیرتی که تا دیروزه با تمام توان از ایشون حمایت میکردن نمیخواهند از مردم بعنوان صاحبان این انقلاب عذر خواهی کنند. واژه «بصیرت» یعنی شناخت افراد قبل از اینکه خود افراد باطن خود را آشکار کنند. آلان مشخص میشود که چه کسانی در این کشور بصیرت داشتند
 • بی نام A1 ۰۹:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
  23 2
  بقایی و مشایی وزن همه چیز را در حد زنبیل پایین آوردن؟ امثال شما و مرشدان معنوی تان وزن کشورداری را آن قدر پایین آورده اید که با پولهایی که منبع آن روشن نیست چهره های خام و گمنام و بی تجربه ای مثله احمدی نژاد و رئیسی و میرسلیم و قالیباف را به میدان می آورید و با حمایت شما کلی فاجعه به بار می آورند و حالا همه از آنها اعلام برائت میکنید. همین حرفهای چند روز پیش آقای مصباح را بخوانید تا بدانید وزن همه چیز چقدر پایین آورده اید
 • حسن A1 ۱۰:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
  8 3
  اونی که گذاشت اینا تو انتخابات شرکت کنن که نوشتی توفیق نداشتند.
 • بی نام IR ۱۲:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
  46 2
  اونی که روان گردان مصرف کردئه و میکنه، محمود احمدی نژاد نیست. اون که از اول هم همین بوده.اونا که حمایتش کردن و الان زدن زیرش روان گردان مصرف میکنن!
 • حسین IR ۱۲:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
  43 0
  بجای بد گفتن به احمدی نژاد اشکالاتی که او به عملکرد قوه قضاییه داشته پاسخ بگویید