مهر نوشت: تهیه‌کننده فیلم سینمایی «حماسه آرش کمانگیر» از آماده شدن این پروژه در سال ۹۷ خبر داد و درباره جزییات اثر توضیح داد.

غلامرضا آزادی درباره فیلم سینمایی «حماسه آرش کمانگیر» گفت: بخش هایی از این اثر، انیمیشن سه بعدی است و بخش دیگری از آن به صورت رئال فیلمبرداری می شود به همین دلیل تولید آن زمانبر است.

او ادامه داد: بخش های مختلف این پروژه از جمله طرح های انیمیشن و شخصیت ها نزدیک به سه ماه است که آغاز شده و علاوه برآن پلان سازی های مورد نیاز فیلم نیز در حال انجام است.

این تهیه کننده سینما تاکید کرد: با توجه به پروسه طولانی تر تولید این اثر سینمایی، فکر می کنم در سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر حضور داشته باشد.

او با اشاره به فیلمبرداری بخش های رئال این اثر سینمایی توضیح داد: بخش هایی از این فیلم قرار است در جنگل های تالش و کوهپایه های دماوند فیلمبرداری شود زیرا به طبیعت زنده نیاز داریم.

به گفته او، به محض آماده شدن همه پلان ها مرحله موشن کار آغاز و تا پنج ماه دیگر فیلمبرداری کار شروع شود.

تهیه کننده فیلم «سندباد و سارا» بیان کرد: بازیگران «حماسه آرش کمانگیر» مشخص شده‌اند اما با توجه به اینکه هنوز قراردادها نهایی نشده است، در آینده نزدیک نام بازیگران را اعلام می کنیم.

او تاکید کرد: در این اثر سینمایی از ۱۸ بازیگر کودک استفاده خواهیم کرد که همه آنها باید چهره های شرقی و کاملا ایرانی داشته باشند.

آزادی در پایان گفت: «حماسه آرش کمانگیر» دو هنرپیشه اصلی دارد که تا دو هفته دیگر نام بازیگران مورد نظر اعلام خواهد شد.

58243

 

 

کد خبر 732759

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =