در راستای افزایش رضایت مشترکان تلفن همراه، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد اپراتورها از ارسال پیامک‌های تبلیغاتی از طریق سرشماره‌های خود منع شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین بارها در سرویس مشکلات مردم، مخاطبان اعلام کرده اند نسبت به دریافت پیامکهای تبلیغاتی که آسایش آنها را دچار مشکل کرده، معترضند. (اینجا)، (اینجا)، (اینجا) و (اینجا)

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هم در ماههای اخیر و پس از رای اعتماد جهرمی، اقداماتی را برای کاهش مزاحمت پیامکی برای مشترکان فراهم کرده. دیروز هم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: با اعلام تذکر به اپراتورهای موبایل، از آنها خواسته ایم که از ارسال هرگونه پیامک تبلیغاتی از سرشماره شان پرهیز کنند.

محمدجواد آذری جهرمی در نشست خبری خود با خبرنگاران گفت: در راستای حل مشکل مزاحمتهای پیامکهای تبلیغاتی به اپراتورهای موبایل تذکر داده ایم که از ارسال پیامک با سرشماره اپراتوری از هرگونه تبلیغ پرهیز کرده و تنها اطلاع رسانی خود را از طریق این پیامکها انجام دهند.

او گفت: ارسال پیامک انبوه از سرشماره اپراتورها از هر قالبی خلاف است و بعضا دیده ایم که از سرشماره اپراتورها سرویس های ارزش افزوده ارسال می شود که این منطقی نیست.

جهرمی ادامه داد: در صورت مشاهده و گزارش این موارد با اپراتورها برخورد خواهد شد.

46231

کد خبر 734270

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =