عملکرد درخشان سید حسین حسینی در بازی مقابل سپاهان به چشم آمد.

عرفان حاج بابایی؛ همه چیز با عملکرد ضعیف مهدی رحمتی آغاز شد. جایی که دروازه بان باتجربه آبی ها پس از 6 گلی که در آخرین بازی فصل پیش از العین خورد، دیگر نتوانست آن دروازه بان سابق شود و در آغاز فصل جدید هیچگاه نتوانست در قامت یک ناجی به داد تیم منصوریان برسد. همین مسئله باعث شد تا منصوریان در دو بازی آخری که روی نیمکت استقلال نشست، سنگ بنای آینده دروازه بانی استقلال را بگذارد و از سید حسین حسینی در چهارچوب دروازه استقلال استفاده کند.

حسینی در همان دو بازی به خوبی پاسخ اعتماد منصوریان را داد و در بازی مقابل پارس جنوبی و ذوب آهن، علی رغم نتایج ضعیفی که استقلال گرفت و باعث استعفای منصوریان شد، خوش درخشید تا سرمربی جدید آبی ها هم همچنان به او اعتماد کند.

شفر که در تمرینات از حسینی رضایت داشت در دربی هم به او میدان داد. حسینی در آن بازی هم با وجود شکست استقلال نمایش خوبی داشت تا دیگر هواداران استقلال سید جوان را به عنوان دروازه بان اول تیمشان به رسمیت بشناسند.

حسینی از بعد دربی که از روی نقطه پنالتی دروازه اش باز شد، در بازی مقابل نفت،سیاه جامگان،گسترش فولاد،پیکان و دیشب هم مقابل سپاهان دروازه اش را توانست بسته نگه دارد و آمار بسیار خوبی را در بحث کلین شیت از خود به جای بگذارد.

آمار عالی حسینی  را وقتی در کنار سوپر واکنش های او قرار بدهید، او را در قامت دروازه بانی مطمئن می بینید که سقف آرزوهایش می تواند فراتر از دروازه استقلال و در حد دروازه تیم ملی باشد.

اگر به بازی با پیکان برگردیم می بینیم که اگر عکس العمل استثنایی حسینی روی شوت بازیکن پیکان در دقیقه 90 نبود، استقلال الان یک امتیاز کمتر داشت.

در بازی با سپاهان هم سید حسین حسینی یک بار دیگر ارزش های خود را به ویژه در نیمه دوم ثابت کرد و در مقابل حملات و ضربات سپاهانی ها با واکنش هایی تماشایی چندین و چندبار دروازه استقلال را نشان داد تا در پایان نیم فصل اول بتواند ثابت کند که استقلال بعد از رحمتی هم می تواند خیالش از دروازه بانی شش دانگ راحت باشد.

حسینی اگر همین روند رو به تکامل خود را در نیم فصل دوم و به ویژه در بازی های مهمی مثل لیگ قهرمانان آسیا ادامه دهد،احتمالا می تواند یکی از مسافران روسیه باشد اتفاقی که اگر بیفتد حتی ممکن است فرجام علیرضا حقیقی در جام جهانی 2014 در انتظار سید حسین حسینی در جام جهانی 2018 باشد و کی روش در بازی های جام جهانی به جای دروازه بان با تجربه تر خود، بار دیگر به گلری جوان این بار از تیم استقلال اعتماد کند.البته همه این ها فرضیه هایی است که ممکن است هرگز ثابت نشود!او فعلا یکی از اعضای تحت نظر در لیست 35 نفره است و اخیرا به اردو هم دعوت شده!

254 41

کد خبر 734622

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =