تسنیم نوشت:مدیرکل دفتر حمل‌ونقل مسافر سازمان راهداری از فراخوان جذب مشاور برای استخراج شاخص‌ها و رتبه‌بندی شرکت‌ها برای اجرای فاز دوم طرح شبکه سیر همنام خبر داد و گفت: شرکت‌های مسافربری جاده‌‌ای تا پایان سال آینده ستاره‌دار می‌شوند.

 حمیدرضا شهرکی ثانوی با اشاره به تکمیل قاز دوم طرح شبکه سیر همنام تا پایان سال آینده اظهار کرد: در پایان ارزیابی، هر یک از شرکت‌ها بر اساس شاخص‌‌ها از 1تا5 ستاره دریافت می‌کنند و طبق همین روال رتبه‌بندی در شبکه سیر همنام انجام می‌شود.

وی با اشاره به فراخوان انتخاب مشاور برای فاز دوم، تصریح کرد: یکی از شاخص‌‌های مهم این ارزیابی امتیاز‌دهی مسافران است که این شاخص از نظر سازمان راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای از وزن بالایی برخوردار است.

مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای با بیان اینکه فاز اول طرح شبکه سیر همنام به طور کامل انجام شده است، افزود: در نتیجه تکمیل این فاز از طرح مذکور 35 سرشبکه توسط شرکت‌های فعال در حوزه حمل‌ونقل مسافر جاده‌آی شناسایی و انتخاب شدند.

وی یادآور شد: علاوه بر معرفی شرکت های سرشبکه، تابلو‌ها، بغل نویسی اتوبوس‌ها،‌ پروانه فعالیت‌ها، بلیت‌ها یک شکل برای هر سرشبکه، و ناوگان سرشبکه‌ها سامان‌دهی شدند.

3535

 

کد خبر 735004

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =