اضافه کار در قبال انجام کار اضافه خارج از ساعت موظف قابل پرداخت است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،کاربری در صفحه مشکلات مردم نوشته است:" با سلام ما معلمان هم کارمندان دولت هستیم چرا همانند دیگر کارکنان اضافه کار و ماموریت و دیگر مزایا که کارمندان اداری دریافت می کنند پرداخت نمی شود مگر فعالیت آموزشی سخت تر از اداری نیست ؟

در این باره  سیدحسن حسینی، مدیر کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش پاسخ داد: باستناد بند ٩ ماده ۶٨ قانون مدیریت خدمات کشوری، اضافه کار در قبال انجام کار اضافه خارج از ساعت موظف قابل پرداخت است و به معلمان بجای کار اضافه(تدریس) در خارج از ساعات موظف روزانه حق التدریس بجای اضافه کار قابل پرداخت است.


46232

 

کد خبر 735136

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 5
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 6
  • فرزاد A1 ۰۷:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۸
    2 4
    بنده کارشناس اداره آموزش و پرورش هستم که فاقد مزایا پست کارشناسی در اداره می باشم در حالیکه تمام هفته سرکارهستم و تعطیلی تابستانه و پنج شنبه ندارم ولی مدیر و معاونین مدارس نه تنها پنج شنبه و تابستان تعطیلی دارند بلکه ماهانه حق مدیریت ومعاونت چهار صد هزارتومان دارند به پرسید آیا این عدالت است
  • ناشناس A1 ۰۷:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۸
    5 0
    هر سال دریغ از پارسال خدا کنه بند ٩ ماده ۶٨ قانون مدیریت خدمات کشوری شامل کارکنان وزرارت خانه هم بشه نه فقط برای ما باشه
  • فرشته A1 ۰۸:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۸
    9 0
    ما که هیچ اداره ای ندیدیم خارج از وقت اداری کار کنه ولی اضافه کار را میگیرن .
  • اسلام A1 ۰۸:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۸
    4 0
    ساعت اضافه کار برای معلمان 10 هزارتومان برای مدیران محترم چقدر محاسبه میشود
  • بی نام A1 ۰۹:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۸
    6 0
    با این استدلال خنده دار ایشان، من اگه به جای معلمها بودم. تصحیح ورقه و در آوردن سوال و مطالعه شب قبل از ندریس و... رو میذاشتم توی مدرسه انجام میدادم