خراسان نوشت: ساعت 2 بامداد یازدهم آذر همسایگان یک زوج جوان در انتهای بولوار وکیل آباد مشهد، هراسان با پلیس و اورژانس تماس گرفتند و از وقوع حادثه وحشتناکی خبر دادند.

دقایقی بعد نیروهای اورژانس به محل حادثه رسیدند و پیکر خون آلود یک زوج جوان را به بیمارستان شریعتی انتقال دادند. این زوج با ضربات بی رحمانه چاقو به شدت مجروح شده بودند اما آثار باقی مانده از ضربات چاقو بر پیکر مرد 27 ساله حاکی از آن بود که وی خودزنی کرده است.  با این حال کادر درمانی وارد عمل شدند تا زوج جوان را از مرگ نجات دهند.
اما تلاش ها برای نجات زن 25 ساله به نتیجه نرسید و او بر اثر شدت عوارض ناشی از اصابت چاقو جان سپرد.

با گزارش این حادثه به بازپرس ویژه قتل عمد، پرونده مذکور رنگ جنایی گرفت و بدین ترتیب تحقیقات در این باره آغاز شد.

بررسی ها نشان می داد که مرد 27 ساله پس از قتل هولناک همسرش، اقدام به خودزنی کرده است بنابراین تحقیقات در این پرونده به بررسی های میدانی کشید.همسایگان زوج جوان، از درگیری و اختلافات خانوادگی آنان سخن به میان آوردند و اظهار کردند که زوج جوان در کش و قوس طلاق قرار داشتند.

مرد جوان در بیمارستان بستری شد و پس از بهبودی نسبی، اولین جلسه بازپرسی از او برگزار شد. متهم این پرونده جنایی درحالی که به صراحت قتل همسرش را پذیرفت چنین وانمود می کرد که از ماجرای قتل چیزی به خاطر ندارد!

ولی وقتی او در برابر سوالات تخصصی مقام قضایی به تناقض گویی افتاد به ناچار لب به اعتراف گشود و گفت: از مدتی قبل بیکار بودم و همین موضوع به مشکلات و درگیری های خانوادگی من و همسرم دامن زده بود. ما قصد داشتیم با وجود داشتن دختری شش ماهه از یکدیگر جدا شویم به همین خاطر هم به دادگاه می رفتیم اما وقتی قرار شد برای مشاوره قبل از طلاق نزد کارشناسان برویم از این کار منصرف شدیم و به منزل بازگشتیم!  حتی می خواستیم منزلمان را هم عوض کنیم تا این که شب حادثه وقتی از بیرون به منزلمان رفتیم باز هم در مسیر مشاجره ای بین ما شکل گرفت و به جر و بحث پرداختیم.

در همین لحظه من به داخل پارکینگ رفتم و حشیش کشیدم. دیگر حال خودم را نمی فهمیدم دوباره که بازگشتم بچه را از بغل همسرم بیرون کشیدم از داخل سبد چاقوهای آشپزخانه، کاردی را برداشتم و از پشت سر ضرباتی به او زدم!  البته قبل از آن هنگامی که مشاجره می کردیم همسایگان دخالت کردند که به آن ها گفتیم بروند چون موضوع خاصی نیست! بعد از آن هم ضربات دیگری بر پیکرش وارد آوردم ولی چیز دیگری به خاطر ندارم.  فقط می دانم زمانی که چشم هایم را گشودم در بیمارستان بودم!

متهم در پاسخ به این سوال مقام قضایی که آیا مواد مخدر را در منزل مصرف می کردی؟ گفت: نه! من هیچ وقت جلوی همسرم مواد نکشیدم.

در پی اعترافات صریح متهم، وی با صدور قرار بازداشت موقت، روانه مرکز درمانی شد تا ادامه درمان خود را پیگیری کند اما هنوز هم

زوایای پنهانی از انگیزه متهم برای ارتکاب این جنایت هولناک وجوددارد که بعد از بهبودی متهم به قتل، مورد بررسی های دقیق قضایی قرار می گیرد.

45302

کد خبر 737306

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =