ایلنا نوشت:نایب رئیس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت: در جلسه روز دوشنبه مجمع روحانیون مبارز آقای خاتمی با اشاره به برخی موج‌سازی‌ها تاکید داشت که ما از آنچه تصمیم اصلاحات در انتخابات‌های ۹۲ و ۹۶ بوده نه تنها پشیمان نیستیم بلکه قاطعانه حمایت می‌کنیم و هیچ‌گاه از این تصمیم پشیمان نخواهیم شد.

حجت‌الاسلام عبدالواحد موسوی‌لاری با اشاره به جلسه روز دوشنبه مجمع روحانیون مبارز اعلام کرد: در این جلسه جمعی از روحانیون کاشان هم حضور داشتند و تبادل نظر خوبی در مورد موضوعات مختلف صورت گرفت.

وی با اشاره به طرح شایعه‌ای درباره پشیمانی اصلاح‌طلبان از رای به روحانی گفت: ما معتقدیم نه تنها پشیمانی وجود ندارد بلکه این شایعه موجی است که جناح رقیب راه انداخته تا بتواند فضاسازی کند.

موسوی‌لاری با اشاره به اینکه پشیمانی مربوط به اصلاح‌طلبان نیست، گفت: این موضوع یک سناریوی ساختگی است و رقبا می‌خواهند با استفاده از آن موج‌سازی کنند.

نایب رئیس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان با بیان اینکه همه اصلاح‌طلبانی که در گذشته از آقای روحانی حمایت کردند الان هم این حمایت را از دولت خواهند داشت، گفت: البته اصلاح‌طلبان منتقد هم هستند و انتقادهای سازنده خود را دارند.

‌موسوی‌لاری یادآور شد: در جلسه روز دوشنبه مجمع روحانیون مبارز هم آقای خاتمی با اشاره به این موج‌سازی تاکید داشت که ما از آنچه تصمیم اصلاحات در انتخابات‌های ۹۲ و ۹۶ بوده نه تنها پشیمان نیستیم بلکه قاطعانه حمایت می‌کنیم و هیچ‌گاه از این تصمیم پشیمان نخواهیم شد.

2929

کد خبر 739121

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 10
 • علیرضا IR ۰۸:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۹/۳۰
  23 10
  کلا مردم برای انتخابات مهم هستن الانم این شرایط زندگی و مشکلات شایعه و موج سازی و سناریو ست واقعا پشیمونم از اینکه باعث شدم همچین ادمایی قدرت بگیرن فقط خوب حرف میزنید عمل ندارید
 • بی نام RO ۰۸:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۹/۳۰
  18 15
  دیگه شما مرجع هیچ تصمیم گیری جمعی نخواهید بود هوای تهران و هزاران مشکل دیگر نتیجه اعتماد اشتباه بخشی از مردم به شما بود
 • بی نام A1 ۰۸:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۹/۳۰
  19 19
  منتقد و طلبکار که همیشه باید بود. اما چرا باید پشیمان باشیم؟ صرفا به این خاطر که روحانی کمی به سمت اصولگراها نزدیک شده؟ اگر نزدیکی به اصولگراها اینقدر باعث پشیمانی هست تصور کنید روی کار اومدن یک دولت اصولگرا چقدر پشیمانی و حسرت داشت؟ و آیا پیشنهاد گرون کردن بنزین و عوارض خروجی باید باعث پشیمانی بشه؟ مقایسه کنید با گرونی دوره اجمدی‌نژاد تا بفهمید پشیمانی واقعی یعنی چه.
 • شهروند معترض و منتقد موسوی لاری A1 ۰۹:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۳۰
  11 5
  سلام همین آقای موسوی لاری زمانی که وزیر بود از رانت قدرت استفاده کرد و روستای مهر یعنی زادگاهش را به مرکزیت شهرستان ارتقاء داد در حالی که حق ما مردم گله دار بود به خداوندی خدا قسم ظلم بر مردم منطقه ی گله دار روا داشت منطقه گله دار فارس تمام پتانسیل ها برای شهرستان شدن داشت و دارد .نمی دانیم فردای قیامت چه جوابی دارد . روزی در یکی از مساجد گله دار در همان سالها سخنرانی داشت درباره شهرستان شدم مهر ازش پرسیدند آیا حقیقت دارد جواب داد هر کس این خواب را دیده خودش تعبیر کند . با این مضمون منتظر ضربه چوب خدا و روسیاهی در همین عالم برایش هستیم .
 • بی نام A1 ۱۰:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۹/۳۰
  25 8
  من بارها گفتم باز هم میگم ؛ اصول گرا ، دلواپس ، اصلاح طلب، نفوذی ، فتنه گر و ... همه و همه فقط برای سرگرم کردن ملت هستند و در اصل چنین تقسیم بندیهایی وجود ندارد.