سرپرست باشگاه نفت تهران در گفت‌وگو با فوتسال ایران روایتی از ماجرای سرگردانی تیم در فرودگاه سیرجان گفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ روز قبل خبری منتشر شد درباره سرگردانی تیم فوتبال بانوان نفت تهران در فرودگاه سیرجان. بانوان فوتسالیست نفت که برای برگزاری یک دیدار به سیرجان رفته بودند، هنگام بازگشت و در فرودگاه سیرجان متوجه شدند جهانیان مالک باشگاه برای اعضای تیم بلیت برگشت تهیه نکرده است و این موضوع باعث سرگردانی چند ساعته بازیکنان و اعضای کادر فنی این تیم در فرودگاه شد تا اینکه یکی از شرکت ها برای اعضای این تیم بلیت تهیه کرده و آنها را به تهران فرستاد. 

پریا چکانی سرپرست تیم نفت طلائیه درباره مشکلات عدیده برگشت تیمش از کرمان شرح ماوقع را بدین صورت تشریح کرد: بليط پرواز ما را هواپيماى ماهان تهران از سى اى پى لطف كردند و  گرفتم. آقاى جهانيان هزينه بليط ها را پرداخت نکرده  بودند و برای برگشت ما بليط نگرفتند. از ساعت ٥ تا ٩صبح در فرودگاه سيرجان بوديم اما مدیر عامل باشگاه آقای  جهانيان جواب تلفن مرا نمي دادند. تا اينكه من زنگ زدم به هواپيمايى ترمينال يك قسمت سى آى پى و آنها  لطف كردند با اينكه  از باشگاه طلبکار بودند برای ما از کرمان به تهران پرواز گرفتند. مدير فرودگاه سيرجان برای ما  سه خودروی آژانس گرفتند  تا از سيرجان به فرودگاه کرمان برویم.
مشکلات باشگاه نفت تهران با مدیریت جهانیان این روزها حاشیه های زیادی را برای ورزش ایران به وجود آورده است. از مشکلات مالیاتی تا تغییر پی در پی مربی تیم فوتبال این باشگاه و تامین نشدن هزینه های تیم بانوان که در آستانه تعلیق است تا این مشکل جدید، بخشی از مشکلات این باشگاه پرحاشیه را تشکیل می دهند.

 

41258

 

کد خبر 740227

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =