برنامه های دهه فجر موجب تقویت باور و امید آفرینی شود

در جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی استان با اشاره به این که جشن های پیروزی انقلاب باید هر چه بیشتر مردمی برگزار شود، گفت: جامعه ایران اسلامی با اعتقاد راسخ، تعهد انقلابی بودن را در درون خود حفظ کرده است و مردم مازندران، مردمی مسئول در برابر آموزه های دینی و انقلابی هستند و باید در راستای تعمیق این باور بزرگ اهتمام شود.

به گزارش روابط عمومي استانداري، محمد اسلامي، استاندار مازندران استاندار، توازن نسبي جمعيت در شهرها و روستاهاي مازندران را يك امتياز براي استان عنوان كرد و ياد آور شد: با اجراي برنامه هاي اثر بخش، مشاركت مردم در جشن هاي دهه پيروزي انقلاب افزون خواهد شد.

مقام عالي دولت در استان، بر ضرورت اقدامات اجرايي جهادي براي رفع برخي محروميت ها از چهره استان تاكيد كرد و خاطر نشان ساخت: عليرغم همه فراز و نشيب ها و توطئه دشمنان قسم خورده نظام، انقلاب اسلامي دستاوردهاي مهمي داشته است كه بايد در قالب برگزاري نمايشگاه هاي مختلف براي مردم به نمايش گذاشته شود تا لمس گردد.

اسلامي با بيان اين كه بايد جريان تخريب باورها و باور ستيزي كه از سوي دشمنان دنبال مي شود را با اقدامات اميد انگيز و تقويت باورها معكوس كنيم، افزود: هدف كساني كه بر عليه نظام جمهوري اسلامي شايعه پراكني مي نمايند براندازي نظام است و سعي دارند با ناكارآمد جلوه دادن نظام، دلبستگان به انقلاب را مايوس كنند.

وي، با بيان اين كه برنامه هاي دهه فجر بايد موجب تقويت باور و اميد آفريني شود، گفت: برگزاري اين ستاد يك ميثاق و تجديد عهد براي بيان آرمان ها و دستاوردهاي انقلاب با ايمان راسخ است.

استاندار با اشاره به اين كه بايد حقيقت ها را درست پردازش كنيم تا باور مردم لطمه نبيند، افزود: اميد، زمينه ساز تحرك و پويايي است و نبايد به دشمنان اجازه دهيم كه اميد ملت را سركوب كنند و بايد با ايمان راسخ و قاطع از دستاوردهاي انقلاب دفاع كنيم.

اسلامي با تاكيد بر اين كه شهرداران بخشي از ميثاق خود با استاندار مازندران در خصوص زيباسازي معابر، پاكسازي سطح شهرها و رفع معضلات ترافيكي را تا دهه فجر امسال عملي نمايند، تصريح كرد: از ظرفيت مدارس، دانشگاه ها و هيئت هاي مذهبي در برگزاري جشن پيروزي انقلاب بهره گيري شود.

وي بر تشكيل كميته تبليغات فضاي مجازي ستاد بزرگداشت دهه فجر استان تاكيد كرد و گفت: با طرح مسايل انقلاب براي جامعه دانش آموزي بايد به آنان فرصت تفكر و تامل بخشيد و در راستاي تحكيم بنيان خانواده و كاهش آسيب هاي اجتماعي تلاش نمود.

در آغاز اين جلسه حجت الاسلام والمسلمين يوسف پور، رييس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان و رييس ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامي استان با اعلام اين كه 300 كميته تخصصي استاني، شهرستاني و بخش ها، برگزاري برنامه هاي جشن دهه فجر امسال را بعهده دارند، عنوان كرد: پيش بيني مي شود بيش از 14 هزار برنامه در ايام الله دهه فجر امسال در سراسر استان اجرا شود.

گفتني است، در ادامه مسئولين كميته هاي مختلف اين ستاد به ارايه نقطه نظرات و برنامه هاي خود در اين راستا پرداختند.

46

کد خبر 740243

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =