نمایشگاه مبلمان، لوستر و دکوراسیون داخلی در شهر تالش استان گیلان با مشارکت تولیدکنندگان این صنعت برگزار شده است

 به گزارش خبرآنلاین گیلان،میثم اسلامی قرائتی عضو هیئت مدیره شرکت پیشرو نما تجارت سپنتا که مجری این نمایشگاه است در این باره گفت:

این نمایشگاه بر اساس اهداف زیر راه اندازی شده است.
۱. با توجه به ظرفیت و پتانسیل موجود در کشور از لحاظ نیروی انسانی متخصص و خلاق و توان سرمایه‌گذاری، این صنعت می‌تواند در بهبود شاخص‌های رشد اقتصادی موثر باشد.
۲. حمایت صحیح از تولید کنندگان در این صنعت: در صورت رشد صحیح این صنعت اشتغال بسیار خوبی ایجاد خواهد شد.
۳. تقویت صادرات: از آنجا که توان ایران برای کسب سهم قابل توجهی از بازارهای منطقه‌ای در این صنعت بالا است و ارزش افزوده قابل توجهی حاصل خواهد شد، یکی از اهداف برگزاری این نمایشگاه‌ها در داخل کشور، شناسایی و تقویت تولیدکنندگان برتر و تسهیل حضور آنان در بازارهای منطقه‌ای و بین‌المللی است. دستیابی به این مهم، باعث ورود ارز به کشور است.
۴. از آنجا که تولیدکنندگان به صورت مستقیم در نمایشگاه حضور دارند، مخاطبان می‌توانند با قیمت‌های مناسب‌تری سفارش خود را انجام دهند. در حقیقت این نمایشگاه کمک شایانی به اقتصاد خانواده خواهد بود.

نمایشگاه مبل
درکل رویکرد مجریان نمایشگاه تقویت دو رکن اساسی اقتصاد مقاومتی که همان توسعه اشتغال و رونق تولید ملی است، و تلاشمان این است که درکنار سایر نهادها و دستگاه‌های دولتی، بتوانیم به سهم خود به عنوان بخش خصوصی به این وظیفه ملی خود عمل کنیم.
گفتنیست این نمایشگاه از تاریخ 4 الی 8 دیماه درسالن ورزشی کارگران شهرتالش در حال برگزاری است.

46

کد خبر 741024

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =