فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: اراذل و اوباش معروف پایتخت در گلستان زمین گیر شدند.

به گزارش  خبرآنلاین و، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علی اکبر جاویدان اظهارکرد: در پی وصول نیابت قضائی و حضور مأموران تهران بزرگ در جهت دستگیری تعدادی از اراذل و اوباش متواری که پس از درگیری دسته جمعی در تهران به سمت استان گلستان متواری شده بودند، بلافاصله تیمی از ماموران وارد عمل شده و تحقیقات جهت شناسایی و دستگیری این باند را آغاز کردند.

جاویدان افزود: با شناسایی مخفی گاه متهمان و حضور ماموران در محل، متهمان با استفاده از یک دستگاه خودرو سواری در مسیر بندرگز به سمت تهران متواری شدند.
فرمانده انتظامی گلستان تصریح کرد: در این عملیات تعقیب و گریز سرکرده باند پس از گرفتار شدن در تور ایست و بازرسی ماموران در پلیس راه نوکنده، با استفاده از یک قبضه سلاح به سمت ماموران حمله ور شد.
وی بیان کرد: پس از اخطارهای مکررمبنی برتسلیم شدن و شلیک چند تیر هوایی از سوی ماموران انتظامی، متهمان به دستور پلیس توجهی نکرده و ماموران نیز با رعایت قانون بکار گیری سلاح سرکرده باند را مجروح وموفق به دستگیری هر سه متهم شدند.
جاویدان تصریح کرد: در بازرسی از مخفی گاه این سه شرور تحت تعقیب در بندر ترکمن مقادیری مشروبات الکلی به همراه دو تیغه قمه کشف شد.

 

46

 

کد خبر 741028

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =