هوای بهاری استقلال در زمستان/ شفر به ویسی هم رحم نکرد

تیم فوتبال استقلال که با روزهای بد نیم فصل اولش فاصله گرفته است در هفته هفدهم لیگ برتر به یک پیروزی دیگر دست پیدا کرد و همنام خوزستانی را با شکست بدرقه کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، هفته هفدهم رقابت های فوتبال لیگ برتر از ساعت ۱۵ امروز پنجشنبه با دیدار تیم های استقلال خوزستان و استقلال تهران در ورزشگاه غدیر اهواز آغاز شد که این دیدار با برتری ۳ بر صفر تیم تهرانی همراه بود. وریا غفوری(۶) علی قربانی(۴۷) و روزبه چشمی(۷۴) برای استقلال گل زدند.

شاگردان وینفرد شفر که روند خوبی را در رقابت های لیگ برتر دنبال می کنند امروز و در دیدار با استقلال خوزستان هم خیلی زود به گل رسیدند تا به یک پیروزی دیگر امیدوار باشند. وریا غفوری در دقیقه ۶ این دیدار با نفوذ از جناح راست و ورود به محوطه جریمه حریف با شوتی دقیقی دروازه حریف را باز کرد.

در ادامه شاگردان عبدالله ویسی تلاش زیادی کردند تا به دروازه استقلال نزدیک شوند و کار را به تساوی بکشانند اما نتوانستند خطر جدی را روی دروازه مهمان تهرانی ایجاد کنند.

با شروع نیمه دوم آب سرد دیگری بر پیکر استقلال خوزستان ریخته شد و این بار علی قربانی بود که درون محوطه جریمه با ضربه ای محکم توپ را به پای مدافع حریف کوبید و توپ پس از کمانه کردن وارد دروازه شد تا دومین گل شاگردان شفر به ثمر برسد.

در ادامه بازهم این استقلال تهران بود که حاکم بر میدان بود و هر بار خواست به دروازه حریف نزدیک شد. حریف خوزستانی یکی از کم آزارترین روزهای خود را سپری کرد و حتی یک موقعیت خطرناک هم روی دروازه حریف ایجاد نکرد.

در دقیقه ۷۴ روزبه چشمی که تا درون محوطه حریف نفوذ کرده بود با یک شوت محکم و فنی دروازه استقلال خوزستان را برای سومین باز کرد تا شاگردان شفر به یک برد قاطع دیگر دست پیدا کنند و برای تثبیت جایگاهشان در جدول رده بندی منتظر دیدارهای روز دوم هفته هفدهم باشند.

استقلالی ها با این برد 26 امتیازی شدند و با یک بازی بیشتر تا رده چهارم بالا آمدند.


256 41

 

کد خبر 741431

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =