امروز، پربازدیدترین اخبار به مطالب مربوط با سالگرد نهم دی اختصاص داشت؛ از جمله گزارش‌ها و گفت‌و‌گوهایی که گوشه‌هایی از رویدادهای سال 88 را مرور می‌کردند.

پربازدیدترین خبر سرویس سیاسی در روز شنبه نهم دی پاسخ رهبری به درخواست‎های مکرر خاتمی برای ملاقات بود. این گفته  آشنا که آتش فتنه احمدی‎نژاد دامن‌گیر نظام خواهد بود و مخالفت رهبری با دستگیری لیست ۶۰۰ نفره در سال ۸۸ دیگر پربازدیدهای این سرویس را تشکیل می‌دادند.

در سرویس اقتصادی، پنج شغل پردرآمد برای افراد خجالتی بیشترین بازدید را به همراه داشت و پس از آن هم خبرهای جزییات ورود دو هواپیمای نو به کشور و بخش‌خصوصی چگونه در دوره تشدید تحریم‌ها له شد؟ با بازدید زیادی همراه شد.

در سرویس فرهنگی، تعجب هنرمند ایرانی از برخورد وزیر فرهنگ استرالیا پربازدید بود. درگذشت مریم زنگنه و توصیه حاتمی‌کیا به مسعود ده‌نمکی دیگر اخبار پرمخاطب این سرویس را تشکیل می‌دادند.

در پربازدیدهای سرویس جامعه، مهاجرت تهرانی‌ها به شمال به دلیل زلزله و آلودگی هوا قرار داشت. پس از آن هم لباس‌های ورزشی با حجاب شرکت نایکی و روایتی از جنگ سه کلان‌شهر جهان با آلودگی‌هوا مورد توجه کاربران قرار گرفتند.

این گفته روزنامه‌نگار آمریکایی که عربستان توان حمله به ایران را ندارد، پربازدیدترین خبر سرویس بین‌الملل بود. همچنین آخرین حرف‌های صدام در روزهای قبل از اعدام و واکنش ایران به اظهارات مداخله‌جویانه مقامات آمریکایی خبرهایی بودند که مخاطبان زیادی در این سرویس داشتند.

پربازدیدترین خبر سرویس طنز و کاریکاتور هم واکنش رییس صداوسیما به سانسور ملک‌مطیعی بود.

57243

کد خبر 741955

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =