رئیس اتاق بازرگانی استان اردبیل خواستار شفاف سازی آمار واحدهای تولیدی ورشکسته این استان شد و افزود: کمیته حمایت قضایی به دنبال حمایت از بخش تولید است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از اردبیل، حسین پیرموذن در جلسه کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاری اردبیل تصریح کرد: متاسفانه تعداد واحدهای تولیدی ورشکسته استان مشخص نیست.

وی افزود: این در حالی است که بخشی از وظایف کمیته حمایت قضایی جلوگیری از ورشکستگی واحدهای تولیدی است و متاسفانه آمار دقیق نداریم.

رئیس اتاق بازرگانی استان متذکر شد: ضروری است بانک ها تعداد واحدهای ورشکسته را اعلام کنند تا در ادامه بتوان مشکلات را بررسی و حل و فصل کرد.

پیرموذن همچنین ادامه داد: امسال ۲۰۰ میلیارد تومان اجرائیات در استان گزارش شده که بعد از انقلاب بیشترین میزان بوده و رقم قابل توجهی است.

وی افزود: کمیته حمایت قضایی به دنبال حمایت از بخش تولید است و انتظار می رود موارد اجرائیات نیز مورد توجه و بررسی قرار گیرد.

رئیس اتاق بازرگانی استان خواستار حمایت دستگاه های اجرایی از بخش تولید استان شد و افزود: رونق تولید به منزله رونق اشتغال است و با توجه به مشکل بیکاری در استان انتظار می رود رونق بخش تولید مورد حمایت قرار گیرد.

46

کد خبر 742389

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =