مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان خبر داد: ۶۶۳ طرح اشتغالزایی با ۲۲۹ میلیارد تومان اعتبار و اشتغال ۵۱۷۰ نفر در لرستان به تصویب رسیده است.

به گزارش خبرآنلاین لرستان علی آشتاب در جلسه کارگروه اقتصادی لرستان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد، اظهار داشت: تاکنون 663 طرح اشتغالزایی با 229 میلیارد تومان اعتبار و اشتغال 5170 نفر در جلسات طرح اشتغال فراگیر در لرستان به تصویب رسیده است.

وی افزود: همچنین 88 طرح بااعتبار 102 میلیارد تومان که برای هزار و 87 نفر اشتغال ایجاد می‌کند، در کمیته‌های فنی بررسی شده و برای مطرح‌شدن در شورای اشتغال لرستان آماده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با اشاره به اینکه 330 میلیارد تومان طرح در لرستان شناسایی‌شده است عنوان کرد: این طرح‌ها در کمیته‌های مختلف بررسی‌شده که سهم و ظرفیت‌های شهرستان‌های استان نیز مشخص و به فرمانداری‌ها اعلام شده است.

وی بیان کرد: در ادامه طرح‌های گفته‌شده در فرمانداری‌ها بررسی شده و شرایط آن‌ها برای پرداخت تسهیلات طرح اشتغال فراگیر مهیا شده و تعدادی برای دریافت تسهیلات به بانک‌ها معرفی شده است.

آشتاب تصریح کرد: بانک‌های استان نیز برای بررسی طرح‌ها و سطح اختیارات لازم به شهرستان‌ها ابلاغ کرده‌اند تا پرداخت‌ها به‌صورت مناسب انجام شود.

46

کد خبر 742611

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =