فرمانده انتظامی استان گفت: با انهدام 25 باند تهیه وتوزیع مواد افیونی در استان کشفیات مواد مخدر در 10 ماه گذشته نسبت به مدت مشابه سال گذشته 27 درصد رشد داشته است

به گزارش خبرگزاری آنلاین به نقل  ازپایگاه خبری پلیس ، سردار"غلامعباس غلامزاده" افزود : با كشف دو تن و 75 كيلو گرم انواع مواد مخدر طي 10 ماهه سال جاري در استان رشد 27 درصدي نسبت به مدت مشابه سال گذشته در اين حوزه داشته ايم.

وي افزود: با برنامه ريزي همه جانبه و همچنين افزايش توان عملياتي پليس مبارزه با مواد مخدر استان در اين مدت 25 باند تهيه و توزيع مواد مخدر در نقاط مختلف استان متلاشي و اعضاي آنها دستگير شدند.

سردار "غلامزاده" در ادامه برخورد با خرده فروشان مواد مخدر را از ديگر برنامه هاي فرماندهي انتظامي استان برشمرد و گفت: با اجراي طرح هاي مختلف عملياتي در سراسر استان تعداد 538 نفر از توزيع كنندگان خرد مواد افيوني دستگير و به مراجع قضائي معرفي شدند.

ارشدترين مقام انتظامي استان با اشاره به پاكسازي كامل دو منطقه آلوده در سطح استان طي سال جاري تصريح كرد: در اجراي مطالبه به حق مردمي، پليس استان طرح هاي پاكسازي مناطق آلوده را در اولويت قرار داده و با اجراي دو عمليات حساب شده در اين مناطق 136 نفر از عوامل اصلي تهيه و توزيع مواد مخدر را دستگير و به مقامات قضائي معرفي كرده است.

وي در پايان با تقدير از تلاش هاي مخلصانه و شبانه روزي مسئولان و كاركنان فرماندهي انتظامي استان در زمينه برخورد قاطع و قانوني با قاچاقچيان مواد مخدر و همچنين ضمن تشكر از همكاري مردم ولايت مدار با مجموعه پليس استان به سوداگران مرگ هشدار داد: سبزپوشان نيروي انتظامي استان در طول شبانه روز تمام تحركات اين عناصر سودجو و از خدا بي خبر را رصد نموده و با فداكاري و مجاهدت اجازه جولان به آنها را نخواهند داد.

46

کد خبر 743626

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =