انهدام باند تهیه و توزیع مواد مخدر در "شهرکرد"

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان از انهدام باند تهیه و توزیع مواد مخدر و دستگیری سه قاچاقچی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ "سليمان رياحي" در تشريح اين خبر گفت: در پي كسب خبري مبني بر فعاليت سه سوداگر مرگ در امر تهيه و توزيع موادمخدر، موضوع به صورت ويژه در دستور كار ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر فرماندهي انتظامي استان و شهرستان شهركرد قرار گرفت.

وي افزود: ماموران پليس با تحقيقات گسترده ميداني و افزايش گشت‌هاي نا‌محسوس، محل معامله را شناسايي و در يک عمليات خودروي پژو متهمان را توقيف و سه متهم آن را دستگير کردند.

سرهنگ "رياحي" گفت: در بازرسي از خودروي سوداگران مرگ، مقدار 13 کيلوگرم انواع مواد مخدر که به طرز ماهرانه اي جاسازي شده بود، کشف شد.

اين مقام انتظامي در ادامه مواد مخدر را يکي از تهديدات جدي جامعه جهاني دانست و گفت: دشمن شديدترين مرحله جنگ نرم خود را در حوزه مواد مخدر مي داند، چرا که ريشه همه جرايم آلودگي به مواد مخدر است.

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر فرماندهي انتظامي استان تاکيد کرد: استراتژي مبارزه با مواد مخدر از قاطعانه ترين استراتژي هاي پليس است و به طور ويژه در دستور کار قرار دارد.

46

کد خبر 744511

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =