تسنیم نوشت: فرزند آیت الله هاشمی از عدم حضور روحانی در بزرگداشت آیت‎الله هاشمی رفسنجانی انتقاد کرد.

فاطمه هاشمی در نخستین کنگره بزرگداشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی طی سخنانی اظهار کرد: یک سال است که از درگذشت پدر بزرگوارمان می‌گذرد و اندوه آن همچنان با ما همراه است. آنچه در این مسیر به ما کمی آرامش می‌دهد اخلاق، کردار و گفتار پدرمان است که به ما یاد داد زیبایی را جایگزین زشتی، دوستی را جایگزین دشمنی، بخشش را جایگزین انتقام، صداقت را جایگزین ریا کنیم.

وی افزود: پدرمان به ما یاد داد ایثار را جایگزین انتقام، صبروبردباری را جایگزین ناامیدی، اعتدال و میانه روی را جایگزین افراط و تفریط و در نهایت ما را جایگزین من سازیم.

فرزند آیت‌الله هاشمی با بیان اینکه معتقدیم ایشان مظلوم بود و مظلومیتش ادامه خواهد داشت، گفت: هاشمی مظلوم بود و مظلومیت او در آینده هم ادامه خواهد داشت. عدم حضور رئیس جمهور در این مراسم دلیلی بر مظلومیت ایشان است.

همچنین ایلنا نوشت: محسن هاشمی در حاشیه کنگره بزرگداشت آیت‌الله هاشمی عنوان کرد: یک سال از فقدان‌ آیت‌ الله هاشمی می‌گذرد. ما شرمنده مردم و فضلا هستیم که در این یکسال با همدردی با خانواده درد و آلام ما را کم کردند.

وی افزود: امیدواریم بتوانیم خدمت‌گزار مردم باشیم و در کنار مردم راه ابوی را ادامه دهیم.

29215

کد خبر 744549

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • امیر US ۰۸:۱۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۹
    0 0
    به دوعلت من حدس میزنم که بر خلاف ظاهر آقای روحانی از آقای رفسنجانی دلگیر بود و برای همین نه تنها در این مراسم شرکت نکرد بلکه در تنفیذ و تحلیف از ایشان چیزی نگفت و در مراسم چهلم هم درخواست سخنرانی را رد کرد. دو دلیل من اینهاهستند: ۱ـ در نام نویسی سال ۹۲ اصلا قرار نبود آقای رفسنجانی ثبت نام کند و آقای روحانی پس از ثبت نام ایشان یکه خورد ۲ـ بارها آقای هاشمی گفت اگر من نبودم رای روحانی ۴ تا ۵ درصد بود در صورتی که آقای خاتمی عامل اصلی رای آوری روحانی بود و خاتمی هیچ وقت منت گذاری نکرد.