۰ نفر
۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۸
کسب رضایت مردم، آرمان مقدس پلیس است

فرمانده انتظامی استان گفت: پلیس حداکثر تلاش خود را در تامین امنیت جامعه و افزایش احساس آرامش و آسایش مردم به کار بسته و کسب رضایت مردم آرمان مقدس پلیس است.

به گزارش خبرآنلاین و به نقل از پایگاه خبری پلیس،سردار "عباسعلی محمدیان" در دیدار با رئیس مرکز خدمات حوزه علمیه استان البرز گفت: امنيت مهم ترين محصولي است كه فرآيند تلاش همگاني بوده و همه افراد جامعه از آن بهره مي برند و قدرت پليس در گرو رضايت مردم است.
فرمانده انتظامی استان با اشاره به رویکرد جامعه محوری پلیس گفت: با توجه به اینکه پلیس مسئولیت حفظ نظم و امنیت را به عنوان یکی از مهم ترین نیازهای جوامع بشری بر عهده دارد بنابراین ضروری است که در رصد تغییرات اجتماعی پیشتاز باشد و در غیر این صورت نمی تواند کارآمدی لازم را داشته باشد.
این مقام انتظامی اجراي طرح هاي انتظامي و پاکسازي را در راستاي افزايش احساس امنيت در سطح جامعه بسيار مؤثر عنوان كرد و اظهار داشت: با اجراي اين طرح ها كه در سايه همكاري و تعامل گسترده مردم اجرا مي شود ، محيط براي مجرمان و مخلان نظم و امنيت، بيش از پيش ناامن خواهد شد.
وی با بيان اينكه نيروي انتظامي با همراهی و همدلی مردم نقش تاثيرگذار و كليدي در پيشرفت جامعه دارد، اظهار کرد: امنيت و آرامشي كه با تعامل و همراهی مردم توسط پليس تامين مي شود ضامن شكوفايي اقتصادي ، رونق چرخه بازار و ثمربخشي فعاليت ها و اقدامات در ابعاد مختلف است.
فرمانده انتظامی استان البرز استقرار نظم و امنيت و پيشگيري انتظامي از وقوع جرايم را مهمترين وظيفه پليس دانست و بیان داشت: در اين راستا با برقراري تعامل هدفمند با ساير سازمان ها و ارگان هاي دولتي و خصوصی سعي داريم از تمام پتانسيل هاي موجود براي کاهش جرايم و افزايش احساس امنيت استفاده کنیم.
سردار محمدیان با مهم برشمردن موضوع انضباط اجتماعی و ترافیکی گفت: اقدامات خوبی در این خصوص انجام شده و ما شاهد تاثیرات مثبت این اقدامات بر افزایش رضایتمندی عمومی خواهیم بود.
در این دیدار "حجت الاسلام ستوده" با اشاره به زحمات و تلاش های شبانه روزی پلیس در استان و برقراری نظم و امنیت گفت: واکنش سریع ، به موقع و مقتدرانه پلیس در مقابل مخلان نظم و امنیت موجب دلگرمی مردم و افزایش ضریب احساس امنیت در جامعه است و همه ما قدردان ایثارگری های سبزپوشان نیروی انتظامی هستیم.
وی با ابراز امیدواری از تعامل پلیس و مرکز خدمات حوزه علمیه در استان خواستار افزایش این گونه همکاری ها شد و افزود: با توجه به ظرفیت بالای پلیس در استان می توانیم از کارشناسان ناجا در جهت ارتقاء سطح آگاهی مبلغان گام مهمی بر داریم.

 

46

کد خبر 746816

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =