ایران نوشت: چندی قبل ساکنان محله‌ای در شهر هامبورگ در تماس با پلیس از وقوع حادثه هولناکی در خانه همسایه ایرانی‌شان خبر دادند.

با رسیدن مأموران مشخص شد مرد 43 ساله ایرانی با سر و وضع خونی به خانه همسایه رفته و با سپردن فرزندش به آنها، خواستار تماس با پلیس شده است. مأموران پس از این اظهارات وارد خانه مرد ایرانی شده و بدن نیمه جان زنی را پیدا کردند که با ضربات چاقو بشدت مجروح شده بود. با انتقال این زن به بیمارستان و مرگ او از شدت جراحات، تحقیقات برای دستگیری قاتل فراری آغاز شد و مرد ایرانی در حالی که مجروح شده بود در نزدیکی محل جنایت دستگیر شد.

شکایت در ایران
در پی این جنایت، چندی قبل مرد میانسالی به دادسرای امور جنایی تهران رفت و از قتل دخترش در هامبورگ آلمان خبر داد.

او گفت: بهمن دامادم، پسر همسایه‌مان بود و چند سال قبل به خواستگاری سهیلا، دخترم آمد؛ از آنجا که خانواده محترمی داشت و در مدتی که همسایه‌مان بودند ما بدی از آنها ندیده بودیم، به این خواستگاری پاسخ مثبت دادم. چند ماهی از زندگی آنها گذشته بود که بهمن پیشنهاد رفتن به خارج از کشور و زندگی در هامبورگ آلمان را داد و مدتی بعد  همراه دخترم به آلمان رفتند.

در این مدت چند بار به دیدن دخترم رفتم. دامادم همیشه با روی باز به استقبال‌مان می‌آمد. همه چیز به نظر ما خوب بود. دخترم نیزمادر دختری شده بود و به ظاهر خوشبخت می‌آمدند، تا اینکه دو ماه قبل باخبر شدیم که بهمن، دخترم را به قتل رسانده است؛آن‌طور که در تحقیقات مشخص شده بود، بهمن تغییر دین داده بود و چون دخترم مخالف این کار بود و حاضر نشده بود دینش را تغییر دهد چندین بار کتک خورده و سرانجام با 14 ضربه چاقو او را به قتل رسانده بود. پس از این جنایت بهمن توسط پلیس آلمان دستگیر شد و به قتل دخترم اعتراف کرد. پس از این جنایت و انتقال جسد دخترم به ایران، نوه یکساله‌ام با نظر صلیب سرخ آلمان به خانواده‌ای آلمانی سپرده شده است. این داغ خیلی سنگین است و ما می‌خواهیم داماد جنایتکارمان به ایران منتقل  و در کشور خودمان محاکمه شود. همچنین می‌خواهیم تنها یادگار دخترم را  به ما بازگردانند تا در کنار ما باشد.

به‌دنبال شکایت خانواده سهیلا، بازپرس جنایی دستور ارسال مدارک پرونده و مستندات این جنایت از آلمان به تهران را صادر کرد و همچنین خواهان گزارش پلیس بین‌الملل- اینترپل- درباره این جنایت شد.

45302

کد خبر 747480

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =