پیمان معادی ضمن قدردانی از زحمات مانی حقیقی برای فیلم تازه‌اش، برای او و فیلم «خوک» آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پیمان معادی با انتشار نامه‌ای در اینستاگرام از محبتی که مانی حقیقی در حق او و فیلم «بمب، یک عاشقانه» کرده است، قدردانی کرد.

این بازیگر نوشت: «مانی حقیقی عزیزم، سلام!

روزگاری است که نامه نوشتن کار عجیبی به نظر می‌رسد آن هم وقتی که همه چیز به پیامک‌های چند جمله‌ای و در نهایت شکلک‌های بی جانی ختم می‌شود که قرار است به جای ما حرف بزنند. با این حال من دوست داشتم برای تو ، رفيق جان نامه بنویسم. نامه‌ای بلند بالا که البته فقط مخاطبش تو نیستی. دیگرانی هم هستند که این نامه را خواهند خواند و به همین خاطر مولف از تالیف آن اهداف دیگری مدنظر دارد.

زمانی که تصمیم گرفتم «بمب، یک عاشقانه» را بسازم، مثل همه فیلم‌های دیگر، مثل همه کارگردان‌های دیگر به دنبال طی کردن مراحل قانونی رفتم. از ارائه درخواست پروانه ساخت گرفته تا ارائه فیلم‌نامه و البته تهیه کننده بودن احسان رسول اف. این آخری خودش مراحل اداری مجزا داشت فقط برای این که نام او بتواند بحق در تیتراز فیلم بیاید. خودت البته با این جور مراحل و اتفاقات آشنا هستی و نیاز نیست که برایت توضیح بیشتری بدهم.

در همین مرحله دوندگی‌های مکرر و استیصال بودم که یاد تو افتادم. تو و دوستان خوبى که این جور وقت‌ها بدون منت و اما و اگرى، به داد آدم می‌رسند. از تو کمک خواستم و تو هم دریغ نکردی، اجازه دادی نامت را به عنوان تهیه‌کننده بیاورم تا برای ساخت فیلم منتظر مهر تایید شورا بر نام احسان رسول‌اف به عنوان تهیه کننده نباشم.

حالا همه آن مراحل اداری طی شده و تا اینجا ختم به خیر، فقط مانده تشکر من از تو، بابت آن رفاقتی که به خرج دادی.
تا یادم نرفته راستی باید یک تبریک بالا بلند برای پذیرفته شدن فیلمت در بخش مسابقه جشنواره برلین هم بگویم. افتخار بزرگ ديگرى براى سينماى ايران.

برایت از ته قلبم بهترین آرزوها را می‌کنم و باز صميمانه ازت بابت برادرى و مهرت سپاسگزارم. امیدوارم وقتی با دست پر از برلین برگشتی، خیلی زود توی یکی از همین سینماهای تهرون به تماشای تازه‌ترین اثرت بنشینم و مثل هميشه با هم از اون گپ‌هاى باحال بزنيم
ارادت.»

57243

کد خبر 749039

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =