ایرنا نوشت: فرمانده انتظامی بوکان گفت: در هفته جاری، ۲ محموله بزرگ با ۲.۵ میلیون ماده محترقه غیرمجاز به اهتمام کارکنان انتظامی این شهرستان کشف و ضبط شد.

سرهنگ مجید محبعلی روز پنجشنبه در نشست با خبرنگاران اظهار کرد: در این زمینه پنج نفر دستگیر و تحویل مقام قضایی شهرستان شدند.
وی ارزش مواد محترقه کشف شده را بیش از ۷۵۰ میلیون ریال عنوان کرد و افزود: با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال افراد سودجو بیشتر در تلاش هستند که مواد محترقه را وارد کرده و جوانان را در معرض خطر قرار دهند بر این اساس پلیس تدابیر شدیدتری اتخاذ کرده تا با افراد سودجو برخورد کند.
وی در خصوص تعداد تماس های مردمی با پلیس ۱۱۰ در ۱۰ ماه گذشته بیان کرد: در این مدت ۲۵ هزار و ۸۶۶ تماس تلفنی با سامانه ۱۱۰ صورت گرفته که از این تعداد ۱۰ هزار و ۳۶۶ مورد منجر به عملیات شده است.
وی اضافه کرد: در این مدت ۵۳ نفر بر اثر تصادف در محور مواصلاتی شهر بوکان و داخل شهر فوت و یکهزار و ۳۶ نفر نیز مجروح شده که به مراکز درمانی منتقل شده اند.
فرمانده انتظامی بوکان در خصوص میزان ارتکاب به قتل عمد در شهرستان بوکان گفت: در این شهرستان پنج مورد قتل عمد صورت گرفته که در هر پنج مورد قاتلان شناسایی و دستگیر شده اند.
سرهنگ محبعلی با اشاره به افزایش ارتکاب به جرایم سایبری در بوکان افزود: کلاهبرداران مجازی ۸۰۰ میلیون ریال به صورت غیر قانونی از حساب اشخاص از طریق کارت به کارت برداشت کرده بودند که همگی توسط پلیس فتا شناسایی و دستگیر شدند.

 

46

کد خبر 749230

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =