شرط رییس باشگاه پاریسن ژرمن برای جدایی مهاجم برزیلی مشخص شد.

به گزارش ایسنا وبه نقل از آس، ناصر الخلیفه به نیمار قول داده است اگر به همراه پاریسن ژرمن قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود می تواند فصل آینده در تیم دیگری بازی کند. سایت گل به این موضوع اشاره کرد و مدعی شد مهاجم برزیلی پاریسن ژرمن به نزدیکاش گفته است دوست دارد فصل آینده برای رئال مادرید بازی کند. او از شرایط کنونی‌اش در فرانسه راضی نیست. به همین خاطر ریس باشگاه چنین قولی را به نیمار داده است تا این قضیه روی روند بازی مهاجم برزیلی اثر نگذارد. پاریسن ژرمن که صدرنشین لیگ یک فرانسه است در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان باید به مصاف رئال مادرید برود.

وضعیت بد تیم مادریدی شایعه حضور برخی از بازیکنان را به وجود آورده است و همچنین از جدایی بعضی از ستاره های این تیم صحبت می‌شود. نیمار در صدر فهرست بازیکنان مورد نظر تیم اسپانیایی برای فصل آینده است. فلورنتینو پرس امیدوار است مهاجم برزیلی در تابستان سال جاری (۲۰۱۸) با پیراهن تیمش به میدان برود.

سایت گل در ادامه نوشت که نیمار همیشه دوست داشته است برای مادرید بازی کند. او در سال ۲۰۰۶ زمانی که تنها ۱۳ سال داشت از والدبباس (کمپ تمرینی مادرید) دیدن کرد و در سال ۲۰۱۳ در نزدیکی امضای قرارداد با این تیم بود اما در نهایت به بارسلونا پیوست.
43 43

 

کد خبر 749421

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =