فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری فردی که با انجام اقدامات خرابکارنه موجب سلب آسایش و احساس امنیت شهروندان در منطقه بهارستان اصفهان شده بود خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سرهنگ حسن ياردوستي  اظهار داشت: در پي وقوع چندين مورد اقدامات خرابكارنه مانند تخريب و آتش سوزي اماكن عمومي و بنرهاي سطح شهر ، بررسي موضوع به صورت ويژه در دستور كار ماموران كلانتري 22 بهارستان اصفهان قرار گرفت.

وي افزود: ماموران با انجام يكسري اقدامات تخصصي موفق شدند عامل اين اقدامات را شناسايي و هنگامي كه قصد آتش زدن يك دستگاه اتوبوس شهري را داشت دستگير كنند.

وي بيان داشت: پس از هماهنگي قضائي از مخفيگاه متهم بازرسي شد كه تعدادي مواد اشتعال زا كشف شد.

سرهنگ ياردوستي با اشاره به اينكه فرد دستگير شده به تخريب و آتش سوزي اماكن عمومي در منطقه بهارستان اصفهان اعتراف كرد افزود: در اين خصوص پرونده تشكيل و اين فرد جهت انجام اقدامات قانوني به مراجع قضائي تحويل داده شد .

فرمانده انتظامي شهرستان اصفهان با بيان اينکه اجازه هيچگونه خرابکاري به افرادي که از سوي دشمنان ترغيب به انجام اقدامات شوم و تحرکات ضد امنيتي شده اند را نخواهيم داد خاطر نشان کرد : اين افراد بدانند که پليس ولايت مدار در خط و مشي رهبري با اقتدار گام برمي دارد ، اجازه هيچگونه اعمال خرابکارانه را در شهر نداده و مردم شهر شهيد پرور اصفهان دغدغه امنيتي نخواهند داشت .

 

48

کد خبر 750011

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =