رئیس اداره گاز شهرستان لاهیجان از برگزاری همایش آغاز فاز اجرایی طرح سفیران انرژی شهرستان لاهیجان با هدف ترویج فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی و انرژی خبر داد.

رضا حیدری نژاد در این رابطه به خبرنگار خبرگزاری خبرآنلاین، اظهار داشت: در راستای برگزاری همایش و کارگاه آموزشی مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی که در ۱۵ آذر ۱۳۹۵ با استقبال بیش از ۳۵۰ نفر از علاقمندان و با صدور گواهینامه برگزار شد، آغاز فاز اجرایی طرح سفیران انرژی شهرستان لاهیجان نیز در روز چهارشنبه یازدهم بهمن ۱۳۹۶ از ساعت ۱۴ الی ۱۶ در محل سالن اجتماعات شهید کریمی فرمانداری برگزار خواهد شد.

رئیس اداره گاز شهرستان لاهیجان گفت: متاسفانه میزان مصرف انرژی و آمار حوادث در بین خانواده های ایران بیشتر از سایر نقاط دنیا می باشد که این مهم نیازمند تدبیر، آموزش و فرهنگ سازی در حوزه مصرف انرژی می باشد.

وی افزود: اداره گاز شهرستان لاهیجان با همکاری واحد HSE شرکت گاز استان گیلان و فرمانداری شهرستان لاهیجان، آغاز فاز اجرایی طرح سفیران انرژی شهرستان لاهیجان را با هدف ترویج فرهنگ مصرف بهینه و ارتقاء مصرف ایمن گاز طبیعی در اماکن عمومی شهر و روستا مانند مدارس، ادارات، مساجد و... برگزار می نماید.

حیدری نژاد در پایان تصریح کرد: همانند همیشه در برگزاری این طرح از همکاری فرمانداری، بخشداری، ادارات، فرهنگیان، هلال احمر، دهیاری ها و شوراهای اسلامی شهر و روستا، انجمن های مردم نهاد و... بهره مند می باشیم.

 

48

کد خبر 750449

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =