۰ نفر
۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۱

با احترام به عادل فردوسی پور باید بگویم منصور برزگر پیشکسوت کشتی راست می گوید که:« برنامه 90 مختص به فوتبال است و مجری آن هیچ اطلاعی از مرام و مسلک کشتی ندارد. این‌گونه اظهار نظر مجری این برنامه درباره شورای فنی که بزرگان کشتی در آن عضو هستند نشان می‌دهد او نمی‌داند که چگونه باید درباره بزرگان ورزش صحبت کند»

با احترام به منصور برزگر باید بگویم با این قسمت از حرف هایش درباره فردوسی پور موافق نیستم که می گوید:« فردوسی پور فکر می‌کند همه مثل خودش هستند که مافیا درست کنند. ما اگر می‌خواستیم بله قربان گو باشیم باید وزیر می‌شدیم. ما در کمیته فنی همه حرف‌هایمان را براحتی می‌زنیم و در آخر با جمع‌بندی به بهترین نتیجه ممکن که به نفع کشتی باشد می‌رسیم. ما نه نیازی به پول و قدرت و نه مسافرت خارجی داریم».

البته در دعوا حلوا خیرات نمی کنند و قرار هم نیست در پاسخ حرکت غیر حرفه ای عادل، دارودسته فدراسیون کشتی ساکت باشند و لام تا کام حرف نزنند.

ایراد کار اما از تهیه کننده و مجری نود است. حوزه برنامه عادل فوتبال است.فارغ از بحث های اجتماعی مثل زلزله و... که نود به آنها می پردازد و خوب هم هست که می پردازد و از اثرگذاری خود در جهت بهبود کارها استفاده می کند اما باید پرسید یک برنامه کاملا فوتبالی چکار به مسایل فنی کشتی دارد؟

عادل چرا باید به مسایل فدراسیون کشتی ورود کند؟ مگر در فوتبال کشورمان کم سوژه داریم که ته کشیده باشد و عادل مجبور باشد سراغ ورزش هایی جز فوتبال برود؟

این که او با حالتی تمسخرآمیز در بخش «نود درجه» اش به نحوه انتخاب رسول خادم به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی به اصطلاح «گیر» دهد اصلا زیبنده برنامه نود و عادل فردوسی پور نیست که بعدا پیشکسوت عزیزی چون منصور برزگر -که افتخاراتش بر کسی پوشیده نیست- چنین موضع تندی بر علیه او بگیرد.

عادل بهتر است به جز فوتبال و گاها مسایل اجتماعی کاری به ورزش های دیگر نداشته باشد. برنامه او «نود» است برنامه ای که انصافا کم به فوتبال ایران خدمت نکرده؛مخاطب نود دوست دارد در این برنامه به فوتبال و حواشی اش پرداخته شود و لاغیر.

با این حال باید اعتقاد قلبی ام را درباره او اینگونه بگویم که: عادل هرچند بعضی وقت ها در آفساید قرار می گیرد،هرچند بعضی وقت ها خطا می کند و البته داور خطایش را نمی گیرد اما او خیلی وقت ها گل می زند. -آن هم گل طلایی و دقیقه 90 به اضافه چند دقیقه اضافه-.او احتیاج به نصیحت امثال من ندارد.عادل زرنگ تر از این حرف هاست اما به هر حال بعضی وقت ها پنالتی هایش گل نمی شود،که ایرادی هم ندارد، برای همه اتفاق می افتد...

عادل اما این را هم باید بداند که همیشه «حق» با او نیست و دیگران هم «حق» دارند؛همین.

نکته:اشتباهی بزرگ تر از آن نیست که آدم باور داشته باشد که همیشه حق دارد/باتلر

کد خبر 750867

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • امیر A1 ۰۸:۵۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۱
  1 4
  مگه استاد خادم برای پرسپولیس تعیین تکلیف میکرد کسی اعتراض کرد
 • سیاوش IR ۰۹:۰۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۱
  3 6
  کار به جایی رسیده که یک مجری مافیایی به اسطوره های مملکت چرت و پرت بگوید . یکی نیست بگوید تو اگر ان تریبون را نداشته باشی چه چیزی برای مردم داری تازه ان تریبون را هم تبدیل کرده ای به حرفها و دعواهای خاله زنکی.
 • خانه هوشمند A1 ۱۴:۰۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
  4 0
  کاش همه به این درک برسیم که با زمین زدن یکی دیگه کسی بالا نمیره