ایران نوشت: اردیبهشت امسال، دختر جوانی با مراجعه به دادسرای جنایی تهران مدعی شد از سوی همسر برادرش ربوده شده و چند روزی در خانه پدروی زندانی بوده و مورد ضرب و شتم وآزارقرار گرفته است.

پدرشاکی نیز به بازپرس گفت: «وقتی مطلع شدیم دخترم ناپدید شده، چند روزی دنبالش‌اش گشتیم. تا اینکه فهمیدیم او در خانه پدر عروسم در قزوین، زندانی است.»

پس از این شکایت، عروس خانواده و پدرش به اتهام آدم ربایی و ضرب و شتم بازداشت شدند و پرونده پس ازتکمیل تحقیقات برای رسیدگی به شعبه چهارم دادگاه کیفری به ریاست قاضی اصغر عبداللهی ارسال شد.

در آغاز جلسه محاکمه دیروز، نماینده دادستان متن کیفرخواست را خواند وسپس شاکی در جایگاه ایستاد و گفت: زن برادرم به خاطر اینکه به اجبار عروس خانواده ما شده با ما اختلاف داشت و به همین دلیل من را از تهران دزدید و به خانه پدرش برد و کتکم زد.»

پس از او نوبت به عروس نوجوان رسید که به خاطر سن کم در کانون اصلاح و تربیت نگهداری می‌شد. متهم در دفاع از خود گفت: «بارها گفته‌ام که حرف‌های خواهر شوهرم را قبول ندارم. او با پای خودش به خانه ما آمد وهیچ آدم ربایی درکار نبود.... ما باهم اختلاف داریم اما اینکه نقشه ربودن خواهر شوهرم  را کشیده باشیم محال است.»

پدرعروس نیزتمامی اتهامات خود ودخترش را رد کرد.

پس از پایان اظهارات طرفین پرونده، قضات وارد شور شدند و قراراست بزودی حکم‌شان را صادرکنند.

23302

کد خبر 751139

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =